15.09.2017

ВЧАСНЕ ПІДСИЛЕННЯ

Чемпіонат області (ветерани)

Минулого тижня відбувся один матч чемпіонату області з футболу серед ветеранських команд 40+ - «Темп» Шепетівка – «Проскурів».
Ми вже повідомляли, що знялася зі змагання команда «Случ» Красилів. Двох її гравців – Федорка та Будника - залучили до своїх рядів футболісти «Проскурова». Ще одного гравця Віктора Ращика «проскурівці» взяли з хмельницького «Зорепаду». Таке підсилення виявилося вельми доречним. Після нульового 1-тайму, в 2-таймі «Проскурів» забив 4 м’ячі, три з яких саме на рахунку Ращика, і здобув перемогу – 0:4.

Чемпіонат України

У виїзному матчі чемпіонату України з футболу серед ветеранів 45+ у Житомирі, проти господарів поля, команда «Інтер» Хмельницька область зіграла в нічию - 2:2. Маючи в активі домашню перемогу 2:0, подоляни вийшли до фінальної частини чемпіонату, який пройде в Бердянську.
Крім команд Хмельниччини та Бердянська, там зіграють також колективи Маріуполя та Дніпра.