ВАЖЛИВІ ТРИ ОЧКИ

«ОТГ» Стара Синява – «Фортеця» Кам’янець - 0:1.
«Кам’янець»: Чесановський, Грушкевич, Марцинковський, Полторацький, Стасюк В., Барицький В., Муляр, Тимощук, Тимчук, Махмуд. Тренер І.Стасюк.
Гол: 65.Тимчук.

Футбол ОВЛМинулої суботи було зіграно матчі 17-туру першості області з футболу в Обласній Прем’єр-лізі (ОПмЛ). Кам’янецька «Фортеця» грала на виїзді проти одного з аутсайдерів першості – команди «ОТГ» Стара Синява.

Наші мали ігрову перевагу в матчі, більше володіли м’ячем і мали більше можливостей забити гол. Якщо в 1-таймі, попри три виходи один на один (А.Тимчука, Р.Морозова та М.Махмуда), гравцям «Фортеці» не вдавалося відкрити рахунок, то в середині 2-тайму Влад Тимощук, виконуючи кутовий з лівого флангу, навісив м’яч перед ворота, де Андрій Тимчук, вигравши повітряну боротьбу в захисників, головою відправив смугастого у ворота синявців. По ходу матчу також могли забити Ростислав Морозов, Мухамед Махмуд, але рахунок залишився незмінним.

Виїзна перемога «Фортеці» - 0:1, і вона, продовжуючи боротьбу за нагороди чемпіонату, в суботу, 22 жовтня, прийматиме вдома городоцький «Епіцентр-Вікторію». Початок гри о 15:00.