14.10.2016

ВАЖЛИВА ПЕРЕМОГА

Футбол ветераниУ неділю в чемпіонаті області з футболу серед ветеранів 40+ кам’янецька «Фортеця» зіграла відповідальний матч проти красилівського «Случа». Красилівчани до останніх урів йшли в чемпіонаті без очкових втрат. Лише за тиждень перед цим вони поступилися вдома одноособовому (тепер) лідеру – хмельницькому «Ветерану» - 0:2.

У поєдинку 1-кола в Красилові, коли за команду рідного міста грав колишній гравець київського «Динамо» Сергій Ковалець, наші поступилися «Случу». Проте в домашньому матчі кам’янчани прагнули взяти реванш. Крім того, перемога вдома залишала за «Фортецею» непогані шанси в боротьбі за срібло чемпіонату-2016.

Гру більш активно розпочали гості, які намагалися більше тримати м’яч, але на 10-хвилині наші провели швидку контратаку. Партнери кинули вперед Вадима Греська, він ввійшов у штрафну, низовим ударом влучив у дальню праву штангу, проте Руслан Хамелюк добив м’яч у ворота.

Гравці «Случа» мали 3 нагоди, але після їхніх ударів м’яч летів поряд зі штангою. Та все ж на 23-хвилині арбітр матчу Олексій Ковалець призначив пенальті у ворота «Фортеці», і Микола Федорко його реалізував – 1:1. У наших хорошу нагоду забити втратив Руслан Хамелюк, пробивши головою зблизька вище воріт. У 2-таймі гра була в цілому рівною. У гостей був небезпечний прохід, що закінчився невдалим прострілом, а в наших дальні удари Володимира Микитюка та Вадима Греська прийшлися поряд зі штангою. Та все ж, за 6 хвилин до завершення гри, кам’янчани провели атаку правим флангом, Руслан Хамелюк закинув м’яч на дальню штангу, і Василь Смоляр у падінні, дотягуючись до м’яча, спрямував смугастого у ворота Красилова – 2:1. Перемога «Фортеці», і вона, маючи одну гру в запасі, скорочує відстань від красилівчан до 3 очок. Тепер нашим залишилося зіграти 3 виїзні матчі – проти хмельницьких «Ветерана» та «Проскурова», а також шепетівського «Темпа».

«Проскурів» Хмельницький – «Вітагро» Городок - 3:0.