26.01.2018

ВАЖКА ПЕРЕМОГА

21 січня в 4-Дивізіоні Хмельницької Преміум-ліги було зіграно матчі 10-туру. Кам’янецька команда «FNB», що йшла на 3-му місці, грала проти сусіда по турнірній таблиці – «ЖЖУК-Zaliv».

Початок матчу був за кам’ян­чанами, і на 5-хвилині після розіграшу кутового удару Даниїл Марчук сильним ударом у дальній правий кут воріт відкрив рахунок. Але пройшло біля 10 хв., і вже штрафний удар реалізували «жуки» – 1:1.

На початку 2-тайму хмельничани вийшли вперед. Але через 2-3 хвилини Артем Гонтар майже із центра поля завдав несподіваного сильного удару по воротах суперників, і рахунок знову став рівним – 2:2. Команди мали можливості відзначитися, але добре грали воротарі, зокрема наш Андрій Образцов. Д.Марчук встиг поцілити і в перекладину, і в штангу чужих воріт. Наприкінці матчу «FNB» розіграли кутовий зліва, і А.Гонтар зробив простріл-удар по воротах «ЖЖУК-Zaliv-a», м’яч від воротаря влетів у ворота.

Тож, перемога «FNB» 3:2, і кам’ян­чани продовжують перебувати у групі лідерів, які зараз мають по 24 очки (див. турнірну таблицю).