30.03.2018

ВАНАТ ЗАБИВАЄ ЗА ЗБІРНУ U-16

ВанатДва важливі поєдинки в процесі підготовки до офіційних стартів провела 22 та 24 березня юнацька збірна України з футболу до 16 років (U-16). Наші грали в Грузії проти грузинських ровесників.

У першому матчі Україна перемогла – 3:0. Усі 80 хвилин гри провів на полі вихованець кам’янецького футболу (ДЮСШ-2, тренери Олексій Муляр та Віктор Залісний), гравець школи київського «Динамо» Владислав Ванат. Це попри те, що тренер збірної Володимир Єзерський зробив 8 замін. Спочатку Владислав віддав дві гольові передачі Судакову (2:0), а на 80+4 хвилині, забивши третій м’яч у ворота суперників, поставив переможну крапку в матчі – 3:0 – перемога збірної України U-16.

У суботньому поєдинку тренер дав пограти іншим гравцям і в стартовому складі Владислава не було. Наші відкрили рахунок на 26-хвилині (Гончарук), але в кінці матчу грузини його зрівняли з пенальті. Тож, нічия – 1:1