20.05.2016

В ГОСТЯХ У ЧЕМПІОНА

У суботу, 14 травня, пройшли матчі 2-туру першості з футболу в обласній Прем’єр-лізі. Кам’янецька команда «Фортеця» грала з чинним чемпіоном області – волочиським «Агробізнесом». Якщо наші в 1-турі зіграли в нічию - 0:0 із «Громадою» станції Дунаївці, то чемпіони розгромили на виїзді хмельницьку ДЮСШ-1 – 0:9.

«Агробізнесмени» зуміли в 1-таймі забити два м’ячі у ворота «Фортеці», які на рахунку Миколи Темнюка. У наших дві можливості не реалізував Руслан Марцинковський. Наші мали моменти і в 2-таймі. Але небезпечний удар Олега Зубика потягнув воротар «Агробізнеса». Ще одну гостру атаку «Агробізнеса» ударом у штангу завершив Андрій Донець. На жаль, через травму на 53-ій хвилині залишив поле наш гравець Артем Сосніцький.

Попри свої кадрові проблеми, наші мали гідний вигляд у матчі з чемпіоном. Наступний матч «Фортеця» проведе в Хмельницькому 21 травня проти тамтешньої ДЮСШ-1.