15.07.2016

В «АТЛЕТІКО» ЧЕРЕЗ ВЕЛИКУ СЛОБОДУ

Чемпіонат району (РВЛ)
У Районній вищій лізі підійшла пора пропущених матчів першості. Зокрема, 10 липня у Слобідці-Рихтівській було зіграно матч 1-туру місцевої «Октави» проти «Астри» (Велика Слобідка). Гості ще в 1-таймі двічі вразили ворота «Октави», а в 2-таймі після м’ячів Олега та Вадима Барицьких октавники відіграли один м’яч. Тож, у підсумку 1:4 на користь «Астри».
У цьому матчі за «Астру» грав колишній гравець харківського «Металіста», що розпався, Юрій Ткачук. Юрій – вихованець кельменецького футболу (с.Ленківці). Як пояснили в «Астрі», Юрій Ткачук перебуває у статусі вільного агента і планує поїхати на оглядини до мадридського «Атлетико».
«Замок» Панівці – «Товтри» Нігин 2:4.

Кубок району

У 1/8 фіналу Кубка району, присвяченого 25-ій річниці Незалежності України, 16-17 липня зіграють: