23.12.2016

УСПІШНИЙ ПОЧАТОК

м-футбол область18 грудня в Дунаївцях стартував чемпіонат області з міні-футболу (футзалу) в групі «Південь». Команда К-ПНУ цього разу не бере в ньому участь через завантаженість тренувального процесу та календар матчів у Студентській лізі України з великого (класичного) футболу навесні.

У першому матчі «Дунаївці» обіграли команду станції Дунаївці - 12:4. Потім на поле вийшли «Дунаївці та «Фортуна», Кам’янець-Подільський район. Дунаївчани більше тримали м’яч, але на безпечній відстані. Проте на 13-хвилині дунаївчанин Ростислав Морозов ударом зі штрафного з метрів 10-ти відкрив рахунок. Через 3 хвилини Руслан Хамелюк ударом з лівого флангу, вражаючи дальній лівий кут, зрівнює рахунок. На 23-хвилині Володимир Мозолюк зліва віддав на центр перед ворота на Хамелюка, і той посилає м’яч у лівий кут воріт «Дунаєвець» - 1:2 (див. фото). Через 10 хвилин Руслан Хамелюк ударом з розвороту забиває третій гол у ворота «Дунаївців». Господарі поля вже масованими силами пішли вперед, але на 40-хвилині прогавили контратаку кам’янчан – Олександр Горбовий та Руслан Хамелюк вийшли до воріт і останній, роблячи покер, встановлює остаточний результат – 1:4.

Після цього «Фортуна» зустрілася з командою станції Дунаївці «Крила рад». Дунаївчани на секунді 15-ій відкрили рахунок, але наші відповіли влучним ударом Валерія Данчука – 1:1. На 8-хвилині триходівку кам’янчан завершив Володимир Мозолюк – 1:2. Через хвилину свій другий гол забив Данчук, ще через 2-хвилини Мозолюк реалізував пас Володимира Микитюка – 1:4. За 4 хвилини Олександр Черненко, отримавши довгий пас, вийшов один на один з воротарем і забив п’ятий м’яч. За 2 хвилини до перерви Данчук робить рахунок 1:6.

На 25-26 хвилинах дунаївчани відіграли 2 м’ячі, але наші знову взялися за справу, і Валерій Данчук забиває сьомий м’яч, а вихід Микитюка та Черненка до воріт змушує суперника зрізати м’яч у свої ворота – 3:8. На 37-хвилині діагональний пас Сергія Гаджули на дальній лівій штанзі замкнув Миктюк, а за хвилину Черненко вражає ліву дев’ятку воріт станції Дунаївці.

Тож, перемога «Фортуни» Кам’янеччина - 3:10, і вона після двох стартових перемог очолює турнірну таблицю групи «Південь». Пізніше стало ясно, що команда Старої Синяви брати участі в чемпіонаті не буде. Наступний тур – у Дунаївцях, 25 грудня.