16.10.2015

УСПІШНИЙ ПЕРЕХІД

Нещодавно Федерація тенісу України оприлюднила оновлений варіант рейтингів юних тенісистів України за станом на 9 жовтня поточного року.

Перехід із вікової категорії до 12 років до вікової категорії до 14-річних зовсім не знітив кам’янчанку Іванну Данч. тенісСпочатку вона успішно виступила у Відкритому чемпіонаті Тернополя 21-23 серпня цього року. Серед восьми суперниць Іванна зуміла в груповому етапі обіграти Ірину Осадець з Коломиї 6-1; 6-3; Єлизавету Бадло із Тернополя 6-4; 6-3; та хмельничанку Катерину Асонову 6-0; 6-0.

У напруженому півфінальному протистоянні, попри поразку в першому сеті 4-6, кам’янчанка зуміла зібратися, й у двох наступних сетах обіграла 7-5 та 6-3 Сніжану Гураль з Івано-Франківська. У фінальному двобої Іванка схрестила зброю із хмельничанкою Мариною Бабій. Перемога в обох сетах 6-4 та 7-5 принесла Іванні Данч звання чемпіонки Відкритої першості Тернополя.

У наступному турнірі – Кубку «Тел-Сат» (проходив 11-13 вересня у Львові, який зібрав у віковій категорії до 14 років символічну кількість - 14 учасниць) у 1/8 фіналу Іванка була звільнена від протистояння. А от у чвертьфіналі завдяки переконливій грі тенісистка перемогла 6-2 та 6-3 Діану Лубик з Івано-Франківська, старшу більш ніж на 2 роки. У півфіналі кам’янчанка знову зійшлася із добре знайомою, старшою за себе майже на півтора роки Сніжаною Гураль з Івано-Франківська. Як і в тернопільському двобої, перший сет виграла суперниця 3-6, але два наступні сети знову були за Іванкою: 6-3 та переконливих 6-0.

У фіналі Кубку «Тел-Сат» на кам’янчанку чекала старша за неї більш ніж на рік Анастасія Верешко із Луцька. Тут обидва сети 1-6 та 2-6 виграла дещо старша суперниця, яка стала переможницею змагання. Іванка посіла друге місце в турнірі.

Отож, серед до 14-річних тенісисток України кам’янчанка Іванна Данч зараз перебуває на 66-ій сходинці. Переможниця львівського турніру Анастасія Верешко наразі є 24-ою ракеткою в цій віковій категорії.
Велику увагу зростанню юної тенісистки приділяє батько – відомий у місті футболіст та тренер Василь Данч, а також два тренери спортсменки – Ірина Ковальчук та Микита Якушев. Але головне - виконання складної програми підготовки, яка включає щоденні тренування на корті, а також додаткові тренування різнобічних спортивних складових - залежить від самої юної тенісистки.