Перейти на мобільну версію сайту


07.10.2016

УСІ – НА МОТОЦИКЛИ

Мотокрос1-2 жовтня поблизу с.Колибаївка пройшли змагання з мотокросу (1800 м) «Відкритий Кубок Поділля», у яких взяли участь близько 60 спортсменів.

У класі «Open» кращими стали Олег Крук, Валентин Андрієць та Станіслав Огороднік. У класі 65 куб.см перемогли Данило Муха, Назар Парніцький та Євген Яловица. У класі «Квадро» кращими були Ігор Фрунзе та Сергій Сиса. У класі МХ-2 гору взяли Андрій Маханьков, Євген Петраков та Любомир Кільчинський. У класі 85 куб.см до трійки призерів потрапили Назарій Пеняга, Максим Сав’як та Максим Якубішин.

У жінок кращими були Поліна Сахарієва, Анастасія Калінська та Катерина Фадєєва. Серед дітей у класі 50 куб.см перемогла 7-річна Каріна Мельнікова. Та найбільше учасників боролося серед аматорів. Тут переміг Павло Думанський, за яким розташувалися Володимир Тхорик та Денис Паландюк. У змаганні ветеранів кращими стали Андрій Малаєв, Олег Козловський та Віктор Будрик.

Теги: мотокрос, Відкритий кубок Поділля

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Інше

ТОВ  "Проттех" пропонує виготовлення мобільних швидкозбірних конструкцій на каркасній металевій основі. Мало того, що це найдешевший спосіб зведення об'ємних приміщень (до 2000 кв. м), це ще і можливість значно економити на електроенергії.
Ми пропонуємо:
Виготовлення конструкцій з металу:
    • Швидко збірні конструкції різноманітного призначення (ангари, склади, автомийки, СТО)      
    •...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.