03.02.2017

УДВОХ СУПЕРНИКІВ ЛЕГШЕ БИТИ

Бокс область28-29 січня в Хмельницькому пройшов чемпіонат області з боксу. У ньому взяли участь близько 180 боксерів від 2008 р. н. та старших. Наше місто представляли боксери одразу двох спортивних організацій.

Вихованці секції боксу при ДНЗ «Подільський центр ПТО» (тренер Анатолій Максименко) здобули три медалі. Зокрема, Максим Прокопчук у в/к 50 кг став переможцем турніру, Артем Мартиновський у в/к 58 кг здобув срібло, а Дмитро Аркуша у в/к 40 кг посів 3-тє місце.

Вихованці ДЮСШ-2 (тренери Володимир Приходько, Олег Люлько, Олександр Скавронський, Віктор Архіпов та Іван Матвійчук) теж мають поважний здобуток. Зокрема, переможцями чемпіонату стали Віктор Бойко у в/к 44,5 кг, Герман Боднарчук у в/к 30 кг, Іван Бубельний у в/к 40 кг, Ілля Шимко у в/к 37 кг, Назар Шимко у в/к 57 кг, Назар Тихун у в/к 37 кг, Сева Мартиросян у в/к 34 кг та Назар Гуцуляк у в/к 57 кг.

Срібло вибороли Сабіна Новосад у в/к 54 кг, Сергій Андронік у в/к 34 кг, Гліб Горбатюк у в/к 40 кг, Дмитро Романов у в/к 75 кг та Андрій Челядін у в/к 56 кг. Третє місце посіли Станіслав Городецький у в/к 35,5 кг, Андрій Бурдельний у в/к 64 кг та Максим Цвіляк у в/к 44,5 кг.

Тренери та вихованці вдячні за матеріальну підтримку батькам, школі-інтернат I-III ст. «Славутинка», Віктору Козіну та Олександру Іваськову.