15.01.2016

У ВОЛЕЙБОЛІСТІВ К-ПНУ І ЗОЛОТО, І СРІБЛО

26-27 грудня пройшов фінальний етап розіграшу другого за важливістю трофею в професійному волейболі України – Кубку України. Вперше за багато років Харків поступився правом проведення цього етапу Кубка України іншому місту – Львову.

У півфіналах незмінний чемпіон України харківський «Локомотив» обіграв чернігівський «Буревісник-ШВСМ» - 3:0, а львівський «Барком-Кажани» переграв дніпропетровський «Дніпро» - 3:0. Тож у фіналі зійшлися «Локомотив» та Волейбол «Барком-Кажани» і приємно, що в обох командах грають студенти К-ПНУ.

Вельми бойове налаштування на гру чемпіона, його самовідданість, натхнення та потужні подачі практично не залишили шансів львів’янам. Переконлива перемога – 3:0 (25:17; 25:19; 25:16) і «Локомотив» стає 13-разовим володарем Кубку України. Третє місце виборов «Дніпро». На головних ролях у складі «Локомотива» - магістр факультету фізичної культури К-ПНУ, «зв’язка» майстер спорту Володимир Ковальчук, студент 2-го курсу К-ПНУ Олег Плотницький, діагональний, який також виконав норматив майстра спорту, та випускник факультету, теж гравець 2-темпу Іван Слинчук.

У складі срібних призерів турніру «Баркому-Кажанів» ще двоє студентів К-ПНУ – 5-курсник, кмс Олександр Кульбіда, гравець 1-темпу, та магістрант К-ПНУ кмс, теж гравець 1-темпу Мар’ян Кадюк.

На турнірі побував тренер шестиразового чемпіона студентської ліги України команди нашого К-ПНУ Євген Козак, який поділився з нами своїми враженнями:

- Рівень турніру безперечно високий. Щодо наших гравців, то «зв’зка» чемпіона й володаря Кубка – Володимир Ковальчук грає на цій позиції без замін. Він – головний розігруючий «Локомотива». Олег Плотницький, можливо, як і вся команда в півфіналі спочатку виглядали дещо не налаштованими, але все ж перемогли. Натомість, у фіналі вони відіграли переконливо й бездоганно. Щодо наших у складі львівської команди, то Олександр Кульбіда вийшов у півфіналі, коли «Барком» програвав «Дніпру» 1-шу партію - 23:24. І він вирішив долю як 1-ої партії, так  і всього матчу, ставши його героєм. Мар’ян Кадюк – гравець стартового складу. Він відіграв на своєму, звично високому рівні.
У цілому як тренер я задоволений своїми гравцями.