11.08.2017

У ГОСТЯХ КРАЩЕ, НІЖ ДОМА

Футбол область

У суботу, 5 серпня, було зіграно матчі-відповіді 1/4 фіналу розіграшу Кубка області з футболу. Кам’янецька «Фортеця» на виїзді в Деражні грала проти тамтешнього «Олімпу-Краян». У першому матчі в Кам’янці ці команди зіграли в нічию – 3:3.

Багато хто зазначав важкий стан поля на стадіоні в Деражні. У деражнянців, порівняно з матчем у Кам’янці, не грали троє гравців і, як повідомили в команді, через незручність гри в суботу в запасі був лише 1 гравець.

Разом з цим, нашим для проходження в півфінал слід було обов’язково забивати. Кам’янчани більше володіли м’ячем та ініціативою, проте відкрити рахунок у 1-таймі не вдалося жодній із команд. Після перерви малюнок гри змінився не суттєво, проте вже близько 57-хвилини після зіткнення в штрафній наші заробили пенальті, а Максим Щербина його реалізував – 0:1. На 70-хвилині гравець деражнянців Віталій Бевзюк використав неузгодженість дій наших воротаря та захисника й відправив м’яч у ворота «Фортеці» – 1:1.

Наші продовжували контролювати м’яч, але не могли реалізувати ігрову перевагу. Близько 90-хвилини фортечники отримали право на штрафний з метрів 18-ти, трохи лівіше центру. Півзахисник «Фортеці» Володимир Муляр підняв м’яч над стінкою і смугастий влетів у ближню ліву «дев’ятку» воріт деражнянців – 1:2.

Але цікаве на цьому не закінчилося. Господарі поля, яких би влаштувала нічия 2:2, кидаються в атаку, Бевзюк б’є по воротах, невпевнено відбиває м’яч наш воротар Ярослав Гаращук. Смугастий повільно перелітає через воротаря й може заскочити до воріт «Фортеці», але Гаращук його ловить. Деражнянці кричать, що м’яч перетнув лінію воріт, наші заперечують, арбітр показує, що взяття воріт не було. Воротар кам’янчан закидає м’яч вперед, Олександр Заковоротний мчить лівим флангом, віддає на Андрія Тимчука, той виходить один на один із воротарем «олімпійців» Сергієм Яновим, обводить його і забиває третій м’яч у ворота «Олімпа-Краян». Перемога – 1:3.

У матчі МФК «Славута» – «Случ» Старокостянтинів знову переміг «Случ», цього разу 0:2 (вдома він виграв 3:0).

У півфінальних парах у суботу, 12 серпня (близько 17:00) кам’янчани прийматимуть вдома красилівський «Случ», а до стакостянтинівського «Случа» завітають ФК «Дунаївці». 19-20 серпня – матчі відповіді.