02.03.2018

У ГОСТІ ДО «ПРИКАРПАТСЬКОЇ ЗИМИ»

Легка АтлетикаМіжнародний турнір
22-24 лютого в Івано-Франківську пройшли ювілейні 50-ті міжнародні юнацькі змагання з легкої атлетики «Прикарпатська зима-2018» пам’яті Михайла Дебенка, що зібрали близько 350 учасників.

Вдало виступили на них кам’я­нецькі легкоатлети. Зокрема, Олександра Чернуха (НВК-13) перемогла на дистанціях 60 м (7,59) та 200 м (27,42). Єлізавета Швець (НВК-13) була кращою у стрибках у висоту (155 см), у стрибках у довжину (4,86) та в потрійному стрибку (10.54). Марія Черневич (ліцей) двічі була другою – на дистанціях 60 м (7,79) та 200 м (27,75). Два третіх місця в активі Марії Антименюк (ЗОШ-7) – у стрибках у висоту (130) та в потрійному (9,78).

Єлизавета Андріанова (ЗОШ-7) посіла 5-те місце на дистанції 800 м (2,43,95) та 6-те місце на 1500 м (5,38,34). Олександра Базюк (НВК-13) стала 9-ою на 60-метрівці (8,59).

Підготував юних легкоатлеток тренер Олег Вергуш.

Міжобласний турнір
Минулого тижня в Старокостянтинові пройшла Відкрита першість ДЮСШ серед юнаків 2003 р.н. і молодших пам’яті героя «Небесної сотні» Сергія Бондарчука. Вихованка кам’янецької ДЮСШ-1 (тренер Михайло Моспан) Олександра Чернуха перемогла у стрибках у довжину та на 60-метрівці. Єлизавета Швець була другою у стрибках у висоту та третьою на 60-метрівці. Єлизавета Андріанова стала третьою на дистанції 800 м.

Відкритий чемпіонат ОЦФВУМ
У Хмельницькому пройшов Відкритий чемпіонат Хмельницького ОЦФВУМ серед юнаків 2005 р.н. і молодших з легкої атлетики. Кам’янчанин Максим Мороз виборов 2-ге місце в стрибках у висоту та 3-тє у стрибках у довжину. Олексій Шевцов став третім у стрибках у висоту. Ілля Луценко та Мирослав Губін виступали поза конкурсом.