27.07.2018

У ДРУГІЙ ЧЕТВІРЦІ

Футбол дівчата-121-22 липня в Одесі пройшов чемпіонат України (ЧУ) з пляжного футболу серед жіночих команд. У ньому вдруге взяла участь команда Кам’янець-Подільського району «Квітка на камені» (тренери Олександр Дорож та Дмитро Декалов). Цього разу наші, на жаль, грали без свого капітана Мирослави Випасняк.

Проте «Квітка» зуміла вийти з групи. У першому матчі наші поступилися команді Першої ліги України «Луганочка» – 1:5. Потім грали проти уманських «Пантер» – минулорічних чемпіонок. Вели в рахунку – 1:0, 2:1, але в 3-му періоді пропустили 3 голи і програли – 2:4. В останньому матчі в групі «Квітка» розгромила одеську ЖФК «Атлетика» – 8:0.

Футбол дівчатаУ чвертьфіналі жереб звів кам’янчанок із чемпіонками Київської області та Києва – київською командою «5G». У середині матчу травмувалися воротар Тетяна Арсенюк та Наталія Іванова. «Квітка» програла – 0:5.

У фіналі київський «5G» зустрівся із одеським СДЮШОР «Чорноморцем». Киянки переконливо перемогли – 9:2. Бронза в уманських «Пантер». Команда Кам’янеччини «Квітка на камені» посідає 5-8 місце в ЧУ-2018.