19.08.2016

У ДЕНЬ ЮВІЛЕЮ ДУМКИ ПРО МАЙБУТНЄ

«Поділля» Кам’янець – «Колос» Нові Санжари - 0:4.
«Поділля»: Кравчук (53.Грушковський), Кшемінський, Касап, Дмитриченко, Склярук, Мудрик, Пастух, Новаковський, Янішен.

У день свого ювілейного, 50-го Дня народження мотобольний клуб «Поділля» проводив урочистості до знаменної дати, а також, як і годиться, свій черговий мотобольний матч.

МотоболЦього разу суперником кам’янчан був «Колос» Нові Санжари Полтавської області. Початок гри був доволі рівним. Гості намагалися захопити ініціативу, але навряд чи це в них виходило, адже наші намагалися відповідати на атаку атакою. Можливо, «Колосу» вдавалося трохи більше контролювати м’яч, проте на безпечній від воріт відстані. Намагання вивести свого партнера на ударну позицію наші присікали, перекриваючи зони в обороні. З небезпечних моментів запам’яталися удар гостей зліва в дальній кут воріт, який у гарному стрибку відбив наш воротар Ярослав Кравчук, та удар із середньої відстані на 7-хвилині Дениса Кшемінського, з яким впорався воротар гостей.

Наступний період став продовженням 1-го. Спочатку команди обмінялися небезпечними 16-метровими штрафними. Якщо удар Дениса Кшемінського пройшов вище воріт, то м’яч після удару суперника пролетів лівіше воріт кам’янчан. На 25-хвилині гравець «Поділля» Вадим Касап ввійшов у штрафну і сильно пробив повз дальній правий кут воріт, а за дві хвилини небезпечна атака гостей завершилася оплесками на адресу нашого воротаря Ярослава Кравчука. На останніх хвилинах періоду на вихід до воріт суперника Дениса Кшемінського полтавчани відповіли небезпечним ударом, із яким знову впорався наш воротар.

Натомість, у 3-періоді «Колос» одразу прибавив у швидкості й на 32-хвилині вони відкрили рахунок. За п’ять хвилин гості валять Дениса Кшемінського, але призначити пенальті арбітри не наважилися, обмежилися лише 16-метровим, з яким впорався воротар гостей. Через декілька хвилин арбітри вилучають на 2 хвилини гравця гостей із поля. Здавалося, зараз наші повинні натиснути і зрівняти рахунок, але гостям вдається швидка контратака, і Валерій Зимовець забиває другий м’яч у ворота «Поділля» - 2:0.

На початку 4-періоду гості проводять атаку, Іван Костюк б’є по воротах, рикошет - і м’яч влітає у правий кут наших воріт. Ще за хвилину той же Іван Костюк проходить правим флангом, б’є по воротах, воротар Ярослав Кравчук відбиває цей удар, але Валерій Зимовець добиває м’яч у ворота. Наші провели заміну воротаря: замість Ярослава Кравчука вийшов Вадим Грушковський. Гості взялися контролювати м’яч у центрі поля. На останній хвилині кам’янчанин Вадим Касап проровався до воріт «Колоса» і низом забив м’яч у його ворота, але в падінні він заїхав у чужу воротарську площу, тому арбітри гол не зарахували.

На жаль, наша молода команда програла досвідченим гостям - 0:4 і завершила домашні матчі в цьому чемпіонаті. Тепер «Поділля» їде на тривале виїзне турне, де 24-28 серпня має провести 4 матчі проти вознесенського «Восходу», «Дружби» (Мачухи), «Колосу» (Нові Санжари) та «Ниви» (Вишняки).

У день свого народження гравці та вболівальники «Поділля» спрямовують свої погляди в майбутнє, коли наші юні гравці подорослішають, окріпнуть і, вийшовши на рівень дорослого колективу, радуватимуть нас своєю переможною грою, як робив це у свої найкращі роки багаторазовий чемпіон України – кам’янецьке «Поділля».