06.05.2016

ТЯЧІВСЬКА НЕОРДИНАРНІСТЬ

Досить оригінальний турнір пройшов нещодавно в Тячеві, зокрема Відкрита першість місцевої ДЮСШ з тенісу, який мав «категорію 2». У ньому взяла участь і кам’янецька тенісистка Іванна Данч.

Сети гралися до виграшу не 6-ти геймів, а 4-ох. У випадку нічиєї за двома сетами (1:1) грався не вирішальний 3-ій сет, а Іванна Данчлише тай-брейк до 10 очок.

У першому колі змагань Іванка була звільнена від гри, а в другому грала проти місцевої тенісистки М.Глібчук. Програвши стартовий сет - 2:4, Іванка виграла наступний – 4:2. Але в тячівському тай-брейку програла суперниці – 10:3, яка дійшла до фіналу й виграла цей турнір. У фіналі М.Глібчук обіграла Тетяну Дичку з Ужгорода.

У парному турнірі Іванка грала разом із львів’янкою Маргаритою Бугаєнко. У чвертьфіналі вони переграли чернівецький дует А.Проніна/В.Паранюк - 4:2, 461, а в півфіналі перемогли мукачівсько-чернівецьку пару М.Маслей/Т.Богач - 4:2, 4:0. Лише у фіналі їх зупинив чернівецько-ужгородський дует А.Іванченко/Т.Дичка - 1:4, 3:5. Тож, пара Іванна Данч/Маргарита Бугаєнко посіла 2-ге місце.