09.06.2017

ТУРНІР З БАГАТЬМА ЗАГАДКАМИ

Футбол ДЮФЛМатчами перенесеного 9-туру 6 червня мав би завершитися груповий етап чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги (ДЮФЛ) області.

Команда кам’янецького військового ліцею «Патріот» зберігала шанси на вихід із групи. Як повідомили нам у команді, в завершальному матчі групової стадії кам’янчани перемогли команду «ДЮСШ Ярмолинці» 3:0. Усе вирішував матч «ДЮСШ Кам’янець-Подільський район» – «ДЮСШ-1 Хмельницький». Тут ситуація складніша. Мовчать телефони представників обидвох команд, а на офіційному сайті федерації футболу області немає не те, що результату цього матчу і ще двох ігор завершального туру, а на 17:00 середи 7 червня немає навіть двох результатів передостаннього туру, зіграного 30 травня.

Натомість, «ДЮСШ Лідер Нігин» у якості господаря поля 6 червня грали в Кам’янці на Центральному міському стадіоні проти «ДЮСШ-2 Кам’янець». Уже на 5-хвилині гравець міської ДЮСШ-2 Кирило Кульчицький реалізував пенальті. Проте на 11-хвилині команда Нігина провела швидку атаку, яку влучним ударом завершив Владислав Олійник. На більше команди не спромоглися, тож нічия - 1:1.

«ДЮСШ Городок» – «ДЮСШ Волочиськ» - 1:1.

Щодо решти матчів, в тому числі вирішальних, для визначення фіналістів, як бачимо, організатори не поспішають – «зберігають інтригу».