Перейти на мобільну версію сайту


28.04.2017

ТРИЛЕР ЗІ ЩАСЛИВИМ КІНЦЕМ

ШахиЦікавим та дещо тривожним видався цьогорічний, вже традиційний, шаховий турнір «Дзвони Чорнобиля», що проходив 22-23 квітня в Кам’янці. У змаганні взяли участь 27 шахістів, які грали за швейцарською системою по 9 партій кожен.

Переможцем (приз – 1000 грн) став міжнародний майстер із Чернівців Михайло Ярмистий, який набрав 8 очок. Голова кам’янецької міської федерації шахів Ігор Шевага зумів зіграти з ним у нічию і набрав 6,5 очок. Проте за додатковими показниками він став 3-ім, поступившись чернівчанину Георгію Мінтенку. Четверте місце посів Костянтин Возний (ст.Дунаївці, 6 очок), а п’ятим – Валерій Кордубан (6 очок, Чернівці).

Кам’янчанин Володимир Юзюк із 5,5 очок став 6-им у загальному заліку, але кращим серед ветеранів. Кращою серед жінок була 9-річна Дар’я Бондар (5 очок), а серед школярів – її ровесник Олександр Довгалюк (5 очок). Наймолодшим учасником турніру був Андрій Стрільчук, 7 років, а найстаршим – Іван Данилюк, 74 роки.
На жаль, наприкінці своєї 8-ої партії зазнав серцевого нападу 67-річний чернівчанин Микола Руснак. Приїхала швидка, довго надавала допомогу та відвезла його до реанімації, де він прийшов до свідомості.

Теги: шаховий турнір «Дзвони Чорнобиля»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.