28.04.2017

ТРЕТІ В КОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ

Бокс17-22 квітня в Харкові відбулися фінальні змагання ХІІІ Літньої Універсіади України з боксу. Студенти ФФК К-ПНУ у складі збірної Хмельницької області вибороли низку нагород.

Серед жінок відзначилися мс Мар’яна Максимів (в/к до 57 кг) та мсмк Ірина Винник (в/к до 81 кг), посівши перші місця; мс Віта Ващук (в/к до 75 кг) – на 2-му місці.

Серед чоловіків золоті нагороди вибороли мсмк Владислав Вєтошкін (в/к до 56 кг) та мс Степан Грекул (в/к до 81 кг). Срібло дісталося кмс Олександру Соломеннікову (в/к до 52 кг), мс Арсену Різуну (в/к до 75 кг) та мс В’ячеславу Гаврилюку (в/к понад 91 кг); кмс Володимир Музальов (в/к до 64 кг) посів 5-те місце.

У підсумку К-ПНУ набрав 301 очко. У командному заліку Хмельницька область посіла 3-тє місце. У другій групі областей наша команда – перша.