30.03.2018

ТАКІ РІЗНІ МАТЧІ

Баскетбол УПЛ24-25 березня пройшли 2 матчі завершального 14-туру першості України з баскетболу в Українській Першій лізі (УПЛ). Кам’янецький БК «ДіДіБао» приймав БК «Калуш-ПНУ». На виїзді наші виграли обидва матчі. Домашні поєдинки вирішували небагато, адже «Калуш» вийшов до плей-офф із 4-го місця, а «ДіДіБао» собі це право гарантував ще раніше. Питання тільки: з 1-го чи з 2-го місця?

Суботній матч наші почали в майже бойовому складі, лише граючий тренер Микола Полюляк не грав перші 5 хвилин (4:58). Проте цей час «ДіДіБао» зіграв вельми успішно, пішовши в очковий відрив – 13:1. Одразу з виходом тренера кам’янчани навіть блиснули слем-данком від Олега Станішевського – 15:1. Першу чверть наші виграли – 27:8. На велику перерву кам’янчани пішли за переваги в 28 очок – 58:30. У 3-чверті наші іноді іскрили то миттєвими контратаками з розмашистими пасами через півполя, то навіть слем-данком, завершивши її 83:52. В останній чверті тренер випустив на поле молодих гравців. Денис Чорнобай навіть відзначився 3-очковим кидком, зіграв і Віталій Бродюк. Шкода лише Олександра Головатюка за відсутність через серйозну травму. Тож, перемога «ДіДіБао» в 30 очок – 97:67.

Натомість недільний матч пішов за зовсім іншим сценарієм. Практично дзеркально протилежним. Стартовий склад важко назвати бойовим. За перші 4 хвилини на момент, коли вступив у гру граючий тренер, наші вже «горіли» – 3:13 і програли стартову чверть – 14:30. Кам’янчани багато помилялися під щитом. Реалізація моментів відверто «кульгала». В одній з атак гравці «ДіДіБао» тричі кидали з 3-секундної зони, не влучивши жодного разу. Тож, на велику перерву наші пішли, програючи 26 очок – 32:58.

Баскетбол УПЛ-1У 3-чверті кам’янчани лише скоротили відставання до 17 очок – 56:73, не зумівши внести перелом у хід матчу. Тож, фінальний рахунок засвідчив перемогу «Калуша» – 80:96. Але він також констатував – «ДіДіБао» виходить до плей-офф із 1-го місця.

Після гри, відповідаючи на питання: «Чому матчі видалися такими різними?», тренер «ДіДіБао» Микола Полюляк сказав: «Після перемоги в суботу, в неділю команда була розслаблена і, як тренер, я не зміг мотивувати гравців на другий поєдинок».

У плей-офф команди гратимуть до 2-ох перемог на більшості стадій. «ДіДіБао» 4 квітня прийматиме вдома БК «Чернігів».