23.02.2018

СЮРПРИЗИ ВЖЕ НА ПОЧАТКУ

м-Футбол районУ суботу, 17 лютого, стартував чемпіонат району з міні-футболу в Районній Вищій лізі (РВЛ). Тут дозволена участь міських футболістів і навіть 4-ох легіонерів. Уже в 1-турі зустрілися між собою двоє фаворитів чемпіонату – «Окатва» Слобідка-Рихтівська та «Товтри-Автостріт» Нігин.

«Авто-стріт» (Бега – Тарасов, О.Барицький, В.Барицький, Гладиш, В.Стасюк, Гладкий, Савченко, Теплюк) краще розпочав матч, й Олександр Гладиш на 2-хвилині відкрив рахунок. На 7-хвилині Олег Барицький вийшов один на один з воротарем Ярославом Гаращуком і той зіграв руками за межами штрафної – жовта картка. Артур Савченко б’є штрафний і воротар виходить до удару на метри 2-3 (див. фото). Арбітр Андрій Петров показує другу жовту картку. Це – червона. «Октава» (Гаращук – Муляр, Сосніцький, Карбовський, Скочеляс, Ільчишин) заграла з п’ятим польовим гравцем (Володимир Муляр). На 16-хвилині «автовик» О.Барицький вражає лівий кут воріт «Октави» – 2:0. Але за хвилину передачу Юрія Карбовського замикає на штанзі Роман Скочеляс – 2:1.

На початку 2-тайму Віталій Катеринчук зрівнює рахунок, а потім Артем Сосніцький виводить «Октаву» вперед – 3:2. «Авто-стріт» відповідає голом Олександра Гладиша – 3:3. Наприкінці матчу «Октава» вирвала перемогу – удар Р.Скочеляса – два рикошети і м’яч влітає у ворота «Авто-стріту» – 4:3.

«Атланта» Гаврилівці (Прийдун (Пастух) – Зубик, (Морозов), Грицик, Кирик, (Данч), (Данчук), Буртовий) перемогла «Цементник» Подільський цемент – 7:2. Хоча півтора тайми цементники гідно чинили опір фавориту. «Фортуна» Козак виграла в «Довжка» – 7:1.

У неділю 2-тур також почався поєдинком фаворитів: «Атланта» – «Товтри-Автостріт». Як у попередньому турі, «автовики» забили 2 м’ячі (авто гол та О. Барицький) – 2:0. Проте на 14-хвилині Дмитро Грицик пройшов по центру і вразив лівий кут воріт «Авто-стріту» – 2:1. На 20-хвилині О.Барицький поцілив у штангу воріт «Атланти». На 24-хвилині «Атланта» розіграла кутовий справа, і Олег Зубик зрівняв рахунок – 2:2. Через 3 хвилини Василь Данч низовим ударом приніс «Атланті» перемогу – 3:2.

У наступному матчі «Довжок» переграв «Цементника» – 5:2. Цікавим вийшло протистояння «Октави» з «Фортуною». Спочатку паси В.Муляра двічі замикав Ю.Карбовський, й «Октава» повела – 2:0. Але добре відігравший Армен Беркумян, а потім В’ячеслав Цимбалістий забивають по м’ячу – 2:2. Згодом на 11-ій та 13-ій хвилинах забила «Октава» – В.Муляр та Владислав Тимощук – 4:2.

м-Футбол район1На 24-хвилині Володимир Мозолюк з подачі Руслана Хамелюка відігрує один м’яч, а потім з подачі А.Беркумяна забив В.Цимбалістий – знову нічия (4:4). На 30-хвилині простріл В.Катеринчука гравці «Фортуни» зрізали у свої ворота. Та все ж, капітан «Фортуни» Юрій Самборський за 3 хвилини до завершення матчу встановлює остаточний результат – 5:5.

Думаю, що ця нічия загострить боротьбу за медалі в РВЛ. Матчі 3-4-турів пройдуть в суботу-неділю, 24-25 лютого.