10.08.2018

«СИНТЕТИЧНА» ПОРАЗКА

Футбол областьУ суботу, 4 серпня, пройшли матчі 1/4 фіналу розіграшу Кубка області з футболу. Якщо 2 пари команд грали повторні матчі цієї стадії і визначили двох півфіналістів Кубка області, то хмельницький «Промінь» та кам’янецька «Фортеця» грали лише перший чвертьфінальний матч у Хмельницькому. Подробиці – в минулому номері «Ключа» за 3 серпня 2018 р.

Також не відбувся повторний матч «Спортлідер ОТГ» станція Дунаївці – «Случ» Красилів. Адже дунаївчани не з’явилися на першу гру до Красилова, . До півфіналу вийшов «Случ». Цікаво, що саме з красилівським «Случем» повинен зіграти переможець двохматчевого протистояння – «Промінь» Хмельницький – «Фортеця» Кам’янець.

У «Фортеці» були деякі зміни у складі, адже не грали Микола Тарасов, Олександр Заковоротний, Вадим Вишенський та Богдан Соловей. Як розповіли нам фортечники, звітний матч грався на штучному полі хмельницької ДЮСШ-1. Зрозуміло, що кам’янчани до такого поля призвичаєні гірше, ніж його господарі. Тож, зі слів кам’янчан, реалізація гольових моментів, попри більшу кількість атак у «Фортеці», кращою була в хмельничан.

Ще в 1-таймі «Промінь» відкрив рахунок, а в 2-таймі він забив другий м’яч у ворота «Фортеці». Двічі виходив один на один із воротарем хмельничан, наш півзахисник Андрій Тимчук, але жоден із цих виходів він реалізувати не зумів. Також хмельничани зберегли свої ворота «сухими», коли зуміли вибити м’яч із лінії власних воріт після удару Максима Щербини.

Тож, поразка у першому поєдинку «Фортеці» – 2:0, і другий матч команди зіграють у Кам’янці в суботу, 11 серпня, на понівеченому різноманітними новобудовами Центральному міському стадіоні. Чи зможуть кам’янчани відігратися та вийти до півфіналу – покаже гра.

У першому півфіналі між собою зіграють шепетівський «Лісівник» та лідер чемпіонату області в Обласній Прем’єр-лізі – старокостянтинівський «Случ». Саме «Случ», ледве не вибув зі змагань, навіть після переконливої перемоги вдома в першому матчі – 5:0, програвши в Теофіполі 4:0. Будучи за крок від додаткового часу, старокостянтинівці все ж зуміли уникнути такого випробування долі. А здавалось би, що після перемоги 5:0 вже все ясно. Виявляється, не все.