08.12.2017

СИЛИ НЕ БЕЗМЕЖНІ

м-Футбол ПреміумВідкрита Преміум-ліга
У суботу, 2 грудня, кам’янецька футбольна команда «FNB» у матчі 6-туру чемпіонату відкритої Хмельницької футзальної Преміум-ліги грала проти середняка турніру – «М’ясника».
Спочатку наші забили 2 м’ячі й повели 2:0. Але ще в 1-таймі суперники відповіли трьома м’ячами й вийшли вперед – 2:3. У 2-таймі наші зрівняли рахунок – 3:3, але «м’ясники» знову вийшли вперед – 3:4. Потім кам’янчани встановили рівновагу 4:4, і цей рахунок тримався до останньої хвилини. За 13 секунд до кінця матчу наші провели атаку й Денис Присяжний виводить «FNB» вперед, а за 2 секунди до завершення матчу Д.Присяжний встановлює остаточний результат: 6:4 на користь кам’янчан.

Кубок Преміум-ліги
Наступного дня, в неділю 3 грудня, «FNB» грали матч Кубка Преміум-ліги проти команди 3-Дивізіону – «Зеніт-Юрія-Фарм». Схоже, що кам’янчани були занадто виснажені суботнім двобоєм і програли 1-тайм – 1:5. Натомість початок 2-тайму був за нашими, які, забивши 3 м’ячі, наблизилися до суперника на відстань 1 м’яча – 4:5. Але, як зазначили в команді: «Мабуть, забагато емоцій ми віддали в матчі з «М’ясником».
Суперники, забивши 4 голи, створили собі комфортну перевагу – 9:4. Забитий кам’янчанами м’яч у кінці гри не змінив долю матчу – 9:5 на користь хмельничан. Тож, «FNB» вибуває із розіграшу Великого Кубка і, як виявилося, тепер гратиме у розіграші Малого Кубка Преміум-ліги.