17.08.2018

СВЯТКУВАЛИ ПО-ФУТБОЛЬНОМУ

Футбол День будівельникаУ суботу 11 серпня в селищі Цемзаводу традиційно пройшло святкування Дня будівельника. Крім офіційної частини святкувань, у рамках свята на стадіоні ЗОШ №6 пройшов традиційний футбольний турнір, в якому взяли участь 4 футбольні колективи.

У першому півфінальному двобої «Цементник», Подільський цемент досить переконливо переграв команду свого заводу – 6:2. У другому півфіналі «Колос» зі Слобідки-Кульчиєвецької не залишив шансів «Епіцентру» – 3:0.

Тож, у матчі за 3-4-те місця зустрілися команда Цемзаводу та «Епіцентр». У цьому матчі заводчани двічі виходили вперед – 1:0 та 2:1, але їх двічі наздоганяли суперники – 1:1 та 2:2. Тож, матч прибув до нічийної гавані, і переможця мала визначити серія пенальті. У ній чудово зіграв воротар «Епіцентру» Андрій Сис, який зумів відбити 2 пенальті суперників. Це й принесло перемогу «Епіцентру» – 4:2, гравці якого промахнулися лише 1 раз з 11-метрової позначки.

У головному матчі турніру у фіналі зброю схрестили команди, які цього року грають у Вищій лізі чемпіонату району – «Цементник» та «Колос». Гра видалася напруженою та бойовою. У середині 1-тайму гравець «Цементника» В’ячеслав Магас гарним ударом з метрів 16-ти «зняв павутину» із лівої від себе «дев’ятки» воріт «Колоса» – 1:0. Згодом хвилин через 6-8 Артем Гальманченко забив другий м’яч «цементників» у фіналі.

Тож, перемога «Цементника» – 2:0, і він стає переможцем турніру. Кращими гравцями у командах було визнано: в команді «Епіцентр» воротаря Андрія Сиса, в команді Цементного заводу – Андрія Кривошеєва, в команді «Колос» – Дениса Тарасюка, а в «Цементнику» – В’ячеслава Магаса.