21.09.2018

СУСІДСЬКА ПРИНЦИПОВІСТЬ

Футбол областьУ суботу 15 вересня пройшли матчі 10-туру чемпіонату області з футболу в Обласній Прем’єр-лізі.

Кам’янецька «Фортеця» грала на виїзді проти ФК «Дунаївців». Матчі між сусідами географічними, а зараз ще й по турнірній таблиці, завжди проходили знаково. У Кам’янці у 1-колі команди зіграли в нічию – 3:3, але за дунаївчан грали незаявлені гравці. Тому КДК ФФ зарахував «Фортеці» технічну перемогу.

«Дунаївці» вже за перші 3 хвилини забили 2 м’ячі у ворота «Фортеці» – 2:0 (Дмитро Сметана, Ярослав Загородній). Наші в кінці 1-тайму один м’яч відіграли. Це зробив Олег Барицький. У 2-таймі ініціативою вже володіли кам’янчани, але 50-річний воротар дунаївчан Анатолій Лановий, попри травму, зумів утримати свої ворота в недоторканості.

Футбол область-тТож, перемога «Дунаївців» – 2:1, і свій наступний матч «Фортеця» зіграє 22 вересня у Старокостянтинові із фіналістом Кубка області тамтешнім «Случем».
МФК «Славута» – ФК «Хмельницький» – 1:2.
«Случ» Старокос. – «Случ» Красилів – 3 жовтня.