20.11.2015

СУПЕРНИК ВИЯВИВСЯ СИЛЬНІШИМ

14-15 листопада пройшли матчі 3-туру першості України з баскетболу в Першій лізі. Кам’янецький клуб «ДіДіБао» приймав дома БК «Ужгород» - УЖНУ ЗОДЮСШ.

Початок першого суботнього матчу позначився відносно рівною боротьбою, в якій поступово почала проглядатися Баскетболпевна перевага гостей. З рахунком 14:21 за 1 хвилину 23 секунди до кінця чверті наші взяли тайм-аут. Проте він мало що змінив. Наші поступилися в 1-й чверті - 16:23. Наступна чверть збільшила перевагу гостей до 22:35. Кам’янчани погано реалізовували можливості вразити кільце із закидної відстані. Натомість ужгородці демонстрували кращу результативність в аналогічних ситуаціях.

У 3-й чверті БК «ДіДіБао» програвав по ходу гри 12-14 очок – 24:37; 26:40, а завершили команди цю чверть з рахунком 40:51 на користь «Ужгорода». Але в останній чверті кам’янчани «налаштували приціл» і почали поступово скорочувати відставання в рахунку. В середині чверті при рахункові 51:56 гості взяли тайм-аут. За 45 секунд до закінчення матчу наші скоротили відставання до 3-х очок – 57:60. Здавалося б, що наздогнати суперника цілком досяжно – на відстані витягнутої руки. Минали секунди, рахунок не змінювався, а за 7 секунд до кінця за порушення правил гості отримали право на 2 штрафних кидки. Один із них вони реалізували і встановили остаточний рахунок матчу – 57:61 на їхню користь.

Наступного дня вболівальники «ДіДіБао» сподівалися на матч-реванш. Але, на жаль, недільний матч став ще більш невдалим для кам’янчан. Гості зуміли не залишити нашим жодного шансу і, продемонструвавши ще більш переконливу гру, перемогли з рахунком 48:96.