14.10.2016

СТАРТУВАЛИ З РОЗГРОМНОЇ ПЕРЕМОГИ

Футбол студенти4 жовтня стартував новий чемпіонат України з футболу в українській Студентській лізі. Команда К-ПНУ, яка пропустила минулорічний чемпіонат, по-справжньому взялася за справу в своїй першій грі.

Розпочинати цей сезон К-ПНУ-«Фортеця» мала домашньою грою проти чернівецького «Університету», але на прохання чернівчан наші погодилися перенести матч. У стартовому турі чемпіон Студентської ліги, «Тернопіль-НПУ», на виїзді розгромив івано-франківський «Ураган» - 0:6.

Натомість «Фортеця» стартувала з домашнього матчу проти «Урагану» в 2-турі. Гості явно не встигали за перебігом подій, який запропонували кам’янчани. Вже на 5-хвилині Олег Зубик відкрив рахунок, реалізувавши штрафний із 18 метрів. Андрій Тимчук на 15-хвилині забив другий м’яч. Ще у 1-таймі Владислав Тимощук та Ростислав Морозов довели перевагу кам’янчан до 4:0.

Після перерви «Фортеця» продовжувала атакувати, й на 55-хвилині Олександр Гладиш головою забив п’ятий м’яч у ворота івано-франківців. Вихід Олександра Заковоротного до воріт гостей закінчився низовим ударом, і шостий м’яч затріпотів у сітці воріт «Урагана». За хвилину до закінчення матчу Олександр Гладиш з метрів 17-ти по навісній траекторії відправляє 7-ий м’яч під перекладину чужих воріт – 7:0. Переможну крапку поставив Роман Радзівон. Тож, перемога 8:0, і наступний матч «Фортеця» зіграє 19 жовтня в Тернополі проти минулорічного чемпіона «Тернополя-НПУ».