03.06.2016

СТАРТУВАЛИ З ПЕРЕМОГИ

У неділю, 29 травня, кам’янецька ветеранська команда «Фортеця» зіграла свою першу гру нового чемпіонат області з футболу. Наші приймали ветеранів шепетівського «Темпу».

Кам’янчани краще розпочали матч і вже на 10-хвилині після кутового Василь Смоляр відкрив рахунок. Через 10 хвилин Вадим Гресько відібрав м’яч у захисника, вийшов до воріт, низовим ударом влучив у штангу, але м’яч відскочив до Руслана Хамелюка, і той подвоїв перевагу кам’янчан – 2:0. Наші мали велику перевагу, створювали гольові моменти, але «шкутильгала» реалізація.

На 56-хвилині після довгої затяжної атаки «Фортеці» м’яч відскочив на правий кут воротарської площі, й там Василь Смоляр ударом через себе «ножицями» вражає ближній кут воріт «Темпа» - гол красень, 3:0! На 60-хвилині наші довгим пасом вперед вивели Вадима Греська один на один з воротарем, і він відправляє м’яч у правий кут воріт – 4:0.

«Темп» активізувався й за 4 хвилини до кінця гри Роман Свірчук відіграв один м’яч, а за хвилину до завершення матчу гості провели швидку атаку й Іван Катревич забив другий м’яч «Темпу». На останній хвилині кам’янчанин Руслан Хамелюк вийшов один на один з воротарем гостей, але той врятував свої ворота. Тож, перемога кам’янчан - 4:2.

Наступний матч ветеранська «Фортеця» зіграє в суботу в Красилові проти тамтешнього «Случа».