10.08.2018

СТАРТУВАЛИ З 2-КОЛА

Футбол ветерани АТО31 березня в Україні стартував вже 4-ий чемпіонат України з футболу серед учасників АТО, який проводить «Федерація футболу учасників АТО». Турнір проходить у 6 групах – «Захід», «Схід», «Південь», «Північ», «Центр» та «Київ».

У п’ятницю 3 серпня в чемпіонаті стартувала команда Кам’янець-Подільського гарнізону – «Фортеця-АТО». Наші «фортечники» розпочали боротьбу після того, як не змогла взяти участь у турнірі команда «Вінниця-АТО» через перебування в зоні бойових дій на сході країни.

Футбол ветерани АТО1Гравці «Фортеці-АТО» також перебували в зоні АТО, поки тривало 1-коло чемпіонату. Тому й не зіграли в цій частині турніру. Натомість тепер, як розповів нам тренер команди Віктор Залісний, «Фортеця» встигла потренуватися, щоправда, лише один тиждень перед грою – провели два тренування. Тож зараз команда ще у стадії комплектації. Свій перший матч кам’янчанам довелося грати проти одного з лідерів Дивізіону «Центр» – вінницького «Поділля-НГУ», яке, маючи в активі 24 очки, йде на другому місці. На 1-місці – «Ягуар НГУ» Калинівка (27 очок). Щоб вийти з групи у фінальний етап, треба ввійти у трійку кращих команд групи.

Дебют для наших виявився дещо невдалим. Лідер переміг наших – 0:2. Перший м’яч кам’янчани пропустили у першій 30-хвилинці. Тут вінничани добре зіграли на добиванні. Другий м’яч пропустили в 2-му таймі. Вінничанин вийшов один на один з воротарем і вразив ворота «Фортеці-АТО». Свої два виходи один на один з воротарем суперника гравці «Фортеці-АТО» не реалізували.

Наступний матч в Лізі учасників АТО «Фортеця-АТО» повинна зіграти в п’ятницю, 10 серпня, також вдома проти хмельницького «Поділля-АТО». Початок заплановано на 16:00.