16.06.2017

СТАРТУВАЛА «ОЛІМПІЙСЬКА НАДІЯ»

Футбол надія13-14 червня в Кам’янці на Центральному міському стадіоні пройшов дебютний Всеукраїнський футбольний турнір «Олімпійська надія» серед дівчат 2004 р. н. та молодших. У ньому взяли участь 6 команд.

Тож, як бачимо, переможницею турніру стала команда «ДЮСШ-1» Хмельницький-1, яка виграла всі матчі, 2-ге місце у львів’янок, а 3-тє у «ДЮСШ Лідер» Нігин (див.табл.).

Наймолодшим учасником турніру стала Анастасія Дроздова (ДЮСШ Хмельницький), кращим воротарем – Тетяна Домбровська (ДЮСШ-1 Львів), кращим захисником – Юлія Вітвіцька («Лідер» Нігин), а нападником – Анастасія Баніт (Кам’янець-Подільський р-н). Кращим бомбардиром стала Карина Люлькун (Хмельницький-1), а кращим гравцем турніру – Валерія Васильєва («Лідер» Нігин).

Організатори турніру – Гуменецька сільська рада - нагородили кожну футболістку пам’ятним призом та грамотами, а команди-призерки – кубками.