22.09.2017

СТАРТУВАЛА ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА

Футбол районУ суботу, 16 вересня, на стадіоні ПДАТУ стартував фінальний етап чемпіонату району з футболу у районних Вищій та Першій лігах. Ці змагання в обох лігах пройдуть в одне коло.

Районна Вища ліга (РВЛ)

У матчі нігинських «Товтрів» зі слобідко-кульчиєвецьким «Колосом» рахунок відкрили нігинці. Це зробив Вадим Прокопчук у середині 1-тайму. Невдовзі «Товтри» довели свою перевагу до 2:0. М’яч забив Олександр Ганюк. У середині 2-тайму футболісти «Колосу» один м’яч відіграли. Обидві команди мали гольові можливості, але реалізувати їх не змогли. Тож, перемога «Товтрів» – 2:1.

У протистоянні цьогорічного володаря Кубка району «Октави» зі Слобідки-Рихтівської та «Олімпу» з Кульчіївців швидким, цікавим, просто калейдоскопічним виявився 2-тайм. Спочатку «олімпівці» після подачі кутового заробили пенальті, й Артем Гонтар реалізував його. Потім гравець «Октава» Роман Скочеляс заробив червону картку. У середині тайму «октавник» Андрій Беженар навісив штрафний зліва, й Вадим Кирик головою зрівняв рахунок.

«Октава» продовжила добре реалізовувати стандарти. Наступного разу штрафний удар уже з правого флангу, Беженар знову навісив у штрафну, і Сергій Топиркін виводить «Октаву» вперед – 2:1. «Олімп» розігрує кутовий, і подачу у штрафну площу Максим Матковський перетворює на гол – 2:2.

Та все ж останнє слово в матчі залишилося за «Октавою». Третій гольовий пас у матчі, точніше навіс Беженара, реалізував Топиркін. 3:2 – перемога «Октави».

Районна Перша ліга (РПЛ)

У неділю, 17 вересня, пройшли матчі 1-туру в Районній Першій лізі. Спочатку на поле вийшли «Мрія» Китайгород та «Олімпік» Подільський цемент.

Гострішими в 1-таймі виглядали атаки цементників, гравець яких Артем Гальменко відкрив рахунок. У середині 1-тайму атака «Мрії» через центр позначилися пасом Дмитра Біньковського на хід Владиславу Тимощуку, який вийшов один на один із воротарем і відправив м’яч у ворота – 1:1. На 40-хвилині небезпечно бив головою цементник Артем Лівандовський – перекладина.

У 2-таймі «Мрія» зуміла ще двічі забити. Спочатку навіс Артема Сосніцького справа перед ворота замкнув Андрій Гораш. А на 86-хвилині Дмитро Дарманський пройшов лівим флангом, ввійшов у штрафну й низовим ударом вразив дальній правий кут воріт «Олімпіка». Тож, перемога «Мрії – 3:1.

У протистоянні «Замку» з Панівців та «Факела» з Кадиївців рахунок відкрили «вогнисті». На 18-ій хвилині пішла атака «Факела» правим флангом, далі пас перед ворота, і Віталій Лопатюк з лінії воротарської вразив лівий кут воріт «Замку». На останній хвилині 1-тайму «замковики» пасом по центру знайшли у чужій штрафній Сергія Лабанського і той ударом з метрів 15-ти посилає м’яч під перекладину воріт «Факела» – 1:1.

На 86-хвилині «замковики» забили м’яч, але арбітри – боковий Олег Майгур та головний Віктор Гладиш зафіксували офсайд. Через 2-хвилини пішла атака «Факела», й Артур Телесницький з метрів 14-ти сильно пробив у ближній правий кут воріт – 2:1 – перемога «Факела».

У наступному турі в суботу зіграють у РВЛ «Олімп» – «Товтри» та «Колос» – «Октава», а в неділю в РПЛ – «Замок» – «Олімпік» та «Факел» – «Мрія».