11.12.2015

СТАРТ ВДАВСЯ ПО-РІЗНОМУ

5 грудня у спортзалі с.Летава стартував чемпіонат Хмельницької області з міні-футболу (футзалу) в південній групі «С». Саме тут грають дві кам’янецькі команди – «Фортуна» (с.Козак), що представляє наш район, та команда «Фортеця-К-ПНУ», яка представляє місто.

Першими на поле вийшли футболісти «Фортуни» та «МіДіАну» (Бережанка, Чемеровецький р-н). Стартові хвилини пішли на досить швидку «розвідку боєм», за якою адаптація до поля краще вийшла в молодшої команди з Чемеровеччини. «МіДіАн» встиг першим відкрити рахунок і довести свою перевагу до 4-ох м’ячів, на що наші відповіли влучним ударом Сергія Гаджули. Із рахунком 1:4 команди пішли на перерву. Після цього Володимиру Мозолюку вдався швидкий прохід, удар низом – 4:2. Заграла надія. Але «МіДіАн» знову забив два м’ячі. Наші знову відповіли голом Мозолюка – 6:3. Проте атака суперника - і його нападник перекидає м’яч через лежачого воротаря наших Олександра Черненка. На це «Фортуна» відповіла голом капітана команди Юрія Самборського і стала грати переважно із 5-им польовим гравцем.

На завершення команди знову обмінялися голами. У нас відзначився Сергій Гаджула. Тож перемога «МіДіАна» - 9:5.
Наступний матч – «Фортеця-КПНУ» - «Дунаївці». Тут команди показали набагато кращу гру в обороні, менше гострих моментів і, відповідно, менше забитих м’ячів. Гра була відносно рівною, за деяким, на мою думку, дещо кращим контролем м’яча з боку нашої команди. Дві можливості відзначитися втратив наш нападник Руслан Марцинковський, але на останній хвилині 1-го тайму наші отримали право на штрафний з 13-16 м, дещо правіше центру. До м’яча підійшов Олександр Заяць: сильний удар - і м’яч кулею влетів у дальню ліву дев’ятку воріт дунаївчан!

На 23-ій хвилині удар Олега Зубика по воротах дунаївчан отримав небезпечний рикошет, але все ж пройшов біля штанги. Команди не ризикували йти вперед і намагалися переважно позиційно боротися за центр поля. Стандарти в такому випадку непогана зброя для технічної команди.

На 32-ій хвилині наші подавали кутовий зліва. Олег Зубик віддав на вільне місце перед ближню штангу, куди набігав Володимир Муляр. Удар останнього сходу в дальній правий кут – гол! 2:0.

Навіть після цього протягом ще 5-6 хвилин малюнок гри суттєво не змінився. Але на останніх хвилинах дунаївчани кинули останні сили в атаку, і двічі, на 38-ій та 39-ій хвилинах, вони завдавали двох дуже небезпечних ударів по наших воротах. Але в обох випадках чудово зіграв воротар «Фортеці-КПНУ» та першолігового клубу ФК «Тернополі» Сергій Чорнобай.

На останній хвилині матчу, коли «Дунаївці» випустили 5-го польового, Руслан Марцинковський справа відібрав м’яч у захисника і низом пробив по воротах. Лише останній захисник «виніс» цей м’яч із порожніх воріт. Тож, перемога «Фортеці-КПНУ» - 2:0.

Після цього на поле вийшли «Фортуна» та ще одна дунаєвецька команда «Газовик». Глядачі побачили два різні тайми. Протягом 1-го тайму була рівна боротьба і лише помилка у своїй штрафній площі в середині тайму призвела до голу в ворота «Фортуни». Але наші досить швидко відігралися. Через 3-4 хвилини прохід Володимира Мозолюка з Вадимом Греськом закінчився влучним ударом останнього. З рахунком 1:1 команди пішли на перерву.

Після перерви гра в наших розклеїлася. Не зовсім виправдала себе ідея грати з 5-им польовим гравцем. Один гол нашим забив воротар «Газовика» ударом через все поле. Мало того, що газовики молодші наших, так вони ще й грали перший матч за день, а наші - другий. У 2-таймі дунаївчани довели свою перевагу до 10:1.
В останнього ігровому матчі дня «Дунаївці» перемогли «МіДіАн» - 4:2.

Тож дві наші команди по-різному розпочали чемпіонат. Якщо «Фортуна», мабуть, сподівається на реванш протягом наступних турів, то «Фортеця-КПНУ» може сподіватися на цілком успішну перспективу виходу із групи. Для цього потрібно вибороти 1-ше, або 2-ге місце в групі «С».

МіДІАн – Фортуна - 9:5;
Дунаївці – Фортеця-КПНУ - 2:0;
Газовик  – Фортуна - 10:1;
Дунаївці – МіДІАн - 4:2.