Перейти на мобільну версію сайту


29.03.2019

СТАРТ ДАВ ЗАБАБАХА

Сталева воля24 березня в на базі 201-го Навчального центру військ радіаційного, хімічного біологічного захисту пройшов легкоатлетичний забіг «Сталева воля» на підтримку військовополонених. Цей забіг зініційований майором Ігорем Войцехівським і підтриманий командиром підполковником Центру Василем Світаком. 

Перед стартом до присутніх звернувся козак Забабаха, який десятки років мандрує морями Європи. Він приїхав, аби теж підтримати військовополонених та дати старт забігу. Іван Забабаха розповів, як близько двох десятків років у Запоріжжі на воду спустили чайку.

– Пливли маршрутами, якими в давнину пересувалися козаки, й одразу вирушили до турецького Стамбула, – розповідає пан Іван. – Коли прийшли в порт, дали салют, усе було в диму. На гелікоптері прибула поліція і сказала – терористи. Почала вимагати документи. А в нас – ні закордонних паспортів, ні віз. Забрали до буцегарні. Сиділи там вісім годин. Дали запит про нас в Україну. Депутати за день зробили нам документи і передали турецькій владі. Потім газети написали: «Українські козаки взяли Стамбул». 

А наших моряків вже 120 днів тримають у полоні і знущаються над ними російські спецслужби. Тому Навчальний центр підтримує наших військовополонених і на їхню підтримку влаштували пробіг. Жіночий склад долав дистанцію 1 км, а військовослужбовці-чоловіки – 3 км.

Чесно кажучи, була гіршої думки про фізичну підготовку наших військовослужбовців, але під час забігу була приємно вражена, особливо жінками-військовослужбовцями, вони гідно здолали дистанцію. Іван Забабаха передав для найкращого підрозділу в подарунок сувенір.

Військовий оркестр під керівництвом Андрія Жарія створював настрій і підбадьорював учасників. Естафету Навчальний центр передав 48-ій інженерній бригаді, аби й вони могли підняти дух українських військовополонених.


Теги: легкоатлетичний забіг «Сталева воля», 201-го навчальний центр

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.