30.06.2017

«СРІБЛО» З «БРОНЗОЮ» ЗЛИЛИСЯ

Футбол дівчата Нещодавно в Скадовську (Херсонська область) пройшла фінальна частина Всеукраїнського турніру ВФСТ «Колос» АПК України серед дівчат 2002-2003 та 2004-2005 р.н. В обидвох взяли участь команди Кам’янеччини.

У турнірі старших команди були розділені на 3 групи.

Команда Кам’янець-Подільської районної ДЮСШ на базі Слобідко-Рихтецької ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Іван Боднар) успішно пройшла груповий етап. Наші перемогли команду Дніпропетровської області – 2:0 (2 м’ячі забила Єлизавета Тополюк), колектив «Стелсі» із Запорізької області – 1:0 (Інна Степанкова) та команду «Надія» з Луганської області – 2:0 (Є.Тополюк, Кристина Протасюк).

Футбол дівчата молодшіУ півфіналі кам’янчанки поступилися вінницькому «Колосу» – 0:2, але в матчі за 3-тє місце перемогли команду Запоріжжя – 2:1 (2 – Є.Тополюк). Воротаря команди Анастасію Атаманюк була визнано кращим воротарем турніру.

У турнірі молодших грали футболістки ДЮСШ «Лідер» Гуменецької ОТГ (тренер Олександр Дорож), де 3 команди-учасниці зіграли в 2-коловому турнірі. Спочатку наші зіграли в нічию – 1:1 (Валерія Дорож) із «Вікторією» з Черкаської області. Потім вони зазнали двох поразок від «Стрибіжаночки» з Житомирської області – 0:2 і 0:3. Долю 2-го місця мав вирішити 2-ий матч проти «Вікторії», у якому «ДЮСШ Лідеру» була потрібна лише перемога. У середині 1-тайму наші пропустили, але перед перервою двічі забили (2 Валерія Василь­єва) й повели 2:1. Ближче до завершення гри наші забили 3-ій м’яч (Ольга Байдиченко) і перемогли 3:1, виборовши 2-ге місце.

Кращим захисником турніру визнали кам’янчанку Маргариту Онуфрієву.