24.06.2016

СРІБЛО СТУДЕНТСЬКОГО КУБКА

Баскет 3х3 Нещодавно в Києві пройшли фінальні змагання Студентського Кубка України з баскетболу 3х3 у рамках IV Спортивних ігор.

У жіночому турнірі 7 команд спочатку зіграли за коловою системою. Тут наші посіли 3-тє місце і в півфіналі вийшли на Київський національний університет фізичної культури і спорту. В овертаймі наші вирвали перемогу – 17:15 ы вийшли до фіналу, де поступилися Харківській державній академії фізичної культури - 5:15.

У чоловічій сітці змагань 14 команд були розбиті на 3 групи. Кам’янчани вийшли до фіналу, де посіли 4-те місце.

У складі команд К-ПНУ виступали: жінки – Лариса Стаднік, Анастасія Таргонська, Ганна Шликова та граючий тренер команди Єлізавета Гордєєва; чоловіки – Василь Федоряк, Іван Ковальчук, Сергій Кшемінський та Сергій Іосипчук. Тренер – Валерій Одайник.