10.06.2016

СРІБЛО КАМ’ЯНЕЦЬКИХ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ

Волейбол студентиНещодавно в Білгороді-Дністровському завершилася фінальна частина першості України з волейболу в залік Всеукраїнських спортивних ігор серед аграрних коледжів І-ІІ р. а.

Команда Кам’янець-Подільського коледжу (тренер Володимир Сінькевич) грала без свого капітана Максима Манькевича. У першому матчі в групі наші перемогли команду Кіровограда - 2:1, а потім здолали колектив із Ілінців (Віницької області) - 2:0, при чому 2-партію наші виграли з рахунком 25:11.

У півфінальному матчі кам’янчани обіграли Вінницький коледж - 2:0, а у фіналі зустрілися із господарями поля – Білгородом-Дністровським. На жаль, мінімальна поразка - 23:25 у 1-партії і 19:25 у 2-ій та 0:2 у матчі в цілому принесли кам’янчанам срібло, а суперникам – золото.

Кращим гравцем турніру визнано кам’янчанина Андрія Яцкова. Тренер та гравці вдячні директору коледжу в допомозі з виїздом на змагання.