04.03.2016

СРІБЛО ДО БРОНЗИ

25-28 лютого в Сумах пройшов чемпіонат України серед дорослих та молоді з легкої атлетики в приміщенні.Легка атлетика Успішно виступили на ньому студенти К-ПНУ.

Зокрема, в змаганні молодих спортсменів на дистанції 3000 метрів Віталій Капітанець, показавши результат 8:38,17, виборов бронзову медаль. У змаганні серед дорослих студентка 2-курсу Олена Сідорська, здолавши дистанцію 1500 метрів за 4:19,53, здобула срібну нагороду.
Тренуються кам’янецькі легкоатлети в тренера К-ПНУ Василя Ліщука.

У ГУМЕНЦЯХ – ДВА ПЕРЕМОЖЦІ

26-27 лютого у Хмельницькому проходив відкритий чемпіонат ОЦФВУМ серед юнаків та дівчат 1999 р. н. і молодше, на якому успішно виступили вихованці тренера районної ДЮСШ Миколи Дубчака, учні Гуменецького НВК об’єднаної територіальної громади – Віталій Кліновський та Надія Гуменюк, які стали чемпіонами у стрибках у висоту.

В АБСОЛЮТНОМУ ЗАЛІКУ

Нещодавно в столиці України відбувся відкритий чемпіонат міста Києва з легкої атлетики серед ветеранів. Перемогу в абсолютному заліку в стрибках у довжину здобув наш атлет, кам’янчанин Валентин Ліпіч.