20.11.2015

СПРАВЖНЯ БОРОТЬБА

Вельми цікавий і представницький, вже традиційний турнір з волейболу серед жіночих команд, пам’яті тренера Вільяма Білоуса пройшов у Кам’янці 13-15 листопада.

у гості до команди нашого національного університету приїхали дві чернівецькі команди – національного (ЧНУ) та Волейболторгово-економічного університетів (ЧТЕІ), хмельницького національного університету (ХНУ) та львівського державного університету фізичної культури (ЛДУФК).

У стартовому турі чернівчани грали між собою. Як виявилося згодом, це був фактично матч за 3-тє місце. Тут кращу гру продемонструвала команда ЧТЕІ, яка перемогла з рахунком 3:1. Львів’янки обіграли хмельничанок - 3:0. Перша гра для наших проти ЧТЕІ видалася нелегкою. В 1-ій партії у важкій боротьбі перемогли гості – 23:25. Проте три наступні партії були за нашими – 25:23, 25:8 та 25:22 й перемога за партіями - 3:1.

Наступного дня в очному двобої зійшлися як, можливо, багато ким очікувалося, фаворитки турніру – команди Кам’янця (тренер Валерій Дорош) та Львова (тренер Василь Ковцун). Глядачі побачили напружену боротьбу до останнього м’яча, самовідданість та самовіддачу обох колективів. Команди почергово вигравали партії – 20:25 – львів’янки, 25:20 – наші, потім знову – 20:25 гості й 25:19 – кам’янчанки. Тож рівність по партіях - 2:2. Все мала вирішити остання, 5-та партія, що стала продовженням побаченого в чотирьох попередніх. Тут точнішими в завершальні стадії виявилися наші – 16:14 і перемога як у партії так і за великим рахунком 3:2 – у матчі.

Перемога команди ЧНУ над ХНУ 3:1 принесла чернівчанкам 4-те місце, а хмельничанкам лише єдину виграну на турнірі партію та 5-ту сходинку в турнірній таблиці.