СПРАГА ДО ГРИ ВТІЛИЛАСЯ В ПЕРЕМОГУ

«Епіцентр-Вікторія» Городок – «Фортеця» Кам’янець - 0:5.
«Фортеця»: Гаращук (83.Литвинюк), Полторацький, Марцинковський, Стасюк В. (73.Грушкевич), Барицький В., Тимощук (55.Гладиш), Муляр, Сосніцький (73.Гончар), Морозов (79.Соловей), Махмуд, Заковоротний (55.Тимчук).
Голи: Муляр 20, Морозов 41, Заковоротний 45+2, Барицький В. 58; 84.

Футбол областьУ суботу, 25 червня, представник Кам’янця в обласній футбольній Прем’єр-лізі, команда «Фортеця», проводила свій матч 8-туру. Обставини склалися так, що фортечники останню гру перед цим мали 1 червня, а далі на них чекав пропуск турів через непарну кількість команд, а потім - неявка старосинявської «ОТГ». Тож на виїзну гру проти «Епіцентр-Вікторії» з Городка фортечники виходили трохи «голодними» до футболу.

Тому не дивно, що саме вони заволоділи ініціативою. Рахунок «Фортеця» відкрила на 20-хвилині. Володимиру Муляру вдався сильний удар з 27-30 метрів, і м’яч влетів у ліву від нього дев’ятку воріт суперника. Потім нашим вдалася швидка атака: троє фортечників – Заковоротний, Мохамед та Морозов - вийшли на двох захисників. Мохамед віддав пас на Морозова, і той низовим ударом вразив правий кут воріт «Епіцентра-Вікторії» - 0:2.

У компенсований час 1-тайму «Фортеця» розіграла награну комбінацію. Артем Сосніцький на лівому куті штрафної обвів захисника і віддав пас на ближній кут воротарської площі. Олександр Заковортний, випередивши воротаря, проштовхнув м’яч у ближній кут воріт. Гарні нагоди забити в наших втратили Олександр Заковоротний та Мохамед Махмуд. Тож із рахунком 0:3 на користь кам’янчан команди пішли на перерву.

Після перерви «Епіцентр-Вікторія» спробувала перехопити ініціативу, але без значного успіху. Натомість, кам’янчани продовжили контролювати гру й провели чергову результативну атаку. Наші навісили м’яч у чужу штрафну, захисники його відбили, але на Вадима Барицького, який сходу завдав удар, спіймавши м’яч, як «падаючий камінь» і вколотив смугастого в ліву від себе «дев’ятку» - 0:4!

П’ятий гол «Фортеці» видався схожим на попередній. Вадим Барицький із правого флангу віддавав у штрафну господарів поля, воротар відбив цей м’яч на кут штрафної, але Вадим першим встиг до м’яча і сильним ударом із метрів 17-18 вразив нижній кут воріт «Епіцентру-Вікторії».

У 2-таймі тренер кам’янчан Іван Стасюк провів низку замін, і смак гри відчули молоді гравці «Фортеці». Судячи з результату, малюнок гри при цьому зовсім не постраждав, якщо не сказати більше. Свої можливості відзначитися втратили Мохамед Махмуд та Андрій Тимчук.

У команді, як сказав тренер, вдячні за постійний інтерес і допомогу з боку народного депутата Володимира Мельниченка. Наступний свій матч «Фортеця» зіграє у суботу, 2 липня, вдома проти красилівського «Случа». Початок матчу о 17:00.