16.03.2012

Спортивні події. Випуск №7

Шахи
ВІДІБРАЛИ КРАЩИХ У ОБЛАСТЬ
Відбіркові змагання з шахів на першість області серед дітей віком 8-12 років зібрали у минулі вихідні 13 претендентів. Найбільш напруженою боротьба була серед десятирічних дівчаток.
На жаль, не на повну силу грала Яна Рибак (НВК № 9), хоча у неї був найкращий дебютний репертуар: в незнайомих позиціях вона довго думала і втрачала час. Її головний поєдинок з Оленою Дмитришиною (НВК № 8) завершився поразкою 0:2. Можна сказати, що перемогу здобув досвід: Олена відвідує гурток 6 років, а Яна лише півроку. Цим і скористалась головна суперниця Яни - Софійка Заводовська (СЗОШ №14). Саме вона впевнено виграла путівку на першість області.
Серед хлопчиків в цій групі переміг однокласник Софійки - Максим Прокопчук.
У віковій групі 12 років конкуренції не було у Богдана Ковтуна (СЗОШ № 5), минулорічного чемпіону області у категорії до 10 років.
Цікава боротьба розгорнулась серед найменших (до 10 років). Від дівчаток захищати честь Кам’янця буде Аліна Левчук (ЗОШ № 15), а серед хлопчиків 6-річний Коля Нікітін та Назар Тягай (СЗОШ № 1).спорт.jpg

Шашки
ЛОГІЧНА ПЕРЕМОГА
Як повідомлялось в попередньому числі газети «КлюЧ», у шашковому турнірі, де протягом тижня лідирувала Валентина Олійник, все завершилось закономірно. І місце здобула Валентина Олійник, ІІ місце у Віти Поліщук, а от бронза дісталась Аліні Бакаловій.
Спонсором змагань виступило ПП «Скіф» (директор Дмитро Басараб).

Настільний теніс
ЧЕМПІОНИ РАКЕТКИ
5-7 березня. Спортзал НВК з вадами зору. Чемпіонат міста серед спортсменів «Інваспорт». За підсумками змагань І місце виборов Дмитро Бульбах, ІІ місце – Микола Шимков, ІІІ місце –Юрій Вергун.
Серед дівчат І місце виборола Ольга Черняхівська, ІІ місце – Наталія Присяжна, ІІІ місце – Наталія Карвасарська.

Футзал
У ФІНАЛІ - ГАВРИЛІВЦІ
9 – 10 березня. У Дунаївцях та Хмельницькому проходили зональні змагання чемпіонату області з футзалу серед чоловіків, у якому взяли участь дві районні команди. У Дунаївцях чемпіони району «Товтри» (с.Нігин) перемогли суперників з Нової Ушиці з рахунком 2:1. Проте з рахунком 2:4 поступились місцевій команді, яка виступає у другій лізі чемпіонату України. А в Хмельницькому «Атланта»(с.Гаврилівці), перемігши з рахунком 4:3 команду обласного центру, вийшла у фінал.

Легка атлетика
КРАЩІ У ВИСОТУ
10 березня в Хотині відбулась відкрита першість місцевої ДЮСШ з легкої атлетики, у якій взяли участь вихованці тренера Кам’янець-Подільської районної ДЮСШ відділу освіти Миколи Дубчака.
У стрибках у висоту серед старших чемпіонами стали Назарій Попіль та Анастасія Розумовська. Серед молодших І місце у Олександра Стефанюка, друге – Ніни Дудко.