20.09.2019

СЛОБОЖАНИ ПЕРЕМАГАЮТЬ У ЧЕМПІОНАТІ

Футбол район«Автостріт» Велика Слобідка – «Вітагро» Залісся-1 – 0:0, п.п. – 5:4. «Авто-стріт»: Гаращук Яр., Полторацький, Барицький Вд., Гончарук, Гладиш Ол., Стасюк Вд., (Гаращук Ден.), Шевчук (Левандовський), Гуйван (Гуменюк), Балицький, Якубов, Барицький Ол. / «Вітагро»: Мазур (86. Штельмах), Сендзюк, Грицик, Сосніцький, Баранець, Чесник, Гришак, Зубик, Буртовий (75. Нечай), Тимощук, Пастух. / Арбітри: Р. Булигін, В. Гладиш, С. Снігур.

У п’ятницю 13 вересня на Центральному міському стадіоні пройшов фінал Районної Вищої ліги (РВЛ) з футболу. Зустрічалися великослобідський «Авто-стріт» та «Вітагро» Залісся-1. Адже третя команда РВЛ – «Замок» Панівці від фінального турніру відмовилася. Попри те, що в групі «Авто-стріт» двічі переміг заліснянців (5:1 та 2:1), та ще перед Кубком району «Вітагро» підсилилося.

Обережний початок матчу мабуть не здивував глядачів. На 17-хвилині Олег Барицький завершував атаку «Авто-стріта», але воротар «Вітагро» Андрій Мазур відбив м’яч на кутовий. «Вітагро» відповіло дальнім ударом Олега Зубика в ліву від нього штангу. На 36-хвилині гравець автовиків Андрій Балицький пройшов правим флангом, ввійшов у штрафну, змістився в центр і небезпечно пробив ледь правіше воріт. За 5 хвилин до перерви гравець «Вітагро» Сергій Нечай міг відкрити рахунок, але захисник Володимир Гончарук вибив м’яч із порожніх воріт.

На 61-хвилині автовик Вадим Барицький з непоганої позиції пробив вище воріт. Через 9 хвилин його брат Олег пройшов з місця лівого інсайда, скинув Алішеру Якубову, але тому захисники завадили відзначитися. На 78-хвилині Алішер вже пройшов по центру сам, але з метрів 20-22 «зарядив» трохи вище воріт. Через 2 хвилини помилку захисників «Авто-стріту» ледь не використав нападник «Вітагро» Олександр Пастух, але повз густий частокіл ніг м’яч пролетів правіше воріт.

На 88-хвилині А. Якубов швидким ривком із центра поля хотів вирватися на побачення з воротарем, але його тут же, ще у центральному колі, збив один із захисників Дмитро Сендзюк. За що й отримав жовту картку.

Остання можливість уникнути післяматчевих пенальті була у гравця «Вітагро» Артема Сосніцького, який з метрів 20-ти пробив низом ледь лівіше воріт.

За лічені хвилини до завершення основного часу «Вітагро» замінило воротаря А. Мазура на польового гравця Іллю Штельмаха, а у ворота став нападник О. Пастух.

Післяматчеві пенальті по черзі забивали у «Вітагро» О. Зубик, Дмитро Грицик, Ростислав Гришак, а в «Авто-стріта» – О. Барицький, А. Якубов, В. Барицький. Та от 4-ий пенальті «Вітагро» від Д. Сендзюка відбив воротар автовиків Ярослав Гаращук. Потім забили Влад Тимощук та Артем Левандовський. Вирішальним став точний удар автовика Андрія Балицького – 5:4, «Авто-стріт» перемагає і стає чемпіоном району-2019 у РВЛ.

Футбол район-тРайонна Перша ліга
У Районній Першій лізі (РПЛ) ЧР було зіграно матч чергового 3-туру фінальної частини:
«Студениця» Староуш. ОТГ – «Граніт» Думанів – 0:0.

Таким чином «Студениця» стала проміжним переможцем ЧР у РПЛ, вигравши 1-коло. 21-22 вересня матчем 4-туру – «Студениця» – «Колос» Слобідка-Кульчієвецька повинно розпочатися 2-коло.