08.03.2018

СКІЛЬКИ ВИРІШИВ ДВОБІЙ ЛІДЕРІВ?

м-Футбол районРайонна Вища ліга (РВЛ)
В суботу пройшли матчі 4-туру чемпіонату району з міні-футболу (футзалу) в Районній Вищій лізі (РВЛ).

Першими на поле вийшли «Фортуна» Козак (Залісний – Самборський, Гресько, Цимбалістий, Беркумян, Микитюк, Мозолюк, Чернененко, Хамелюк), та «Цементник» ПАТ Под. цемент (Перегняк – Сидорчук, Змерзлюк, Ганюк, Гаврилюк, Степанов). Перевага «Фортуни» була очевидною, що втілилося і в рахунку – 11-3 на її користь. 3 м’ячі в переможців забив Олександр Черненко. Напруженим вийшов двобій сусідів по турнірній таблиці – «Товтри-Авто-стріта» Нігин (Литвинюк – Гладиш, Тарасов, Барицький Вд., Барицький Ол., Стасюк Вд., Савченко, Козак, Богонос) та «Довжка» (Бунда – Полюх, Гикавчук, Браницький, Стасюк Влр.). Рахунок відкрив гравець «Довжка» Дмитро Браницький. «Авто-стріт» відповів м’ячем Олександра Гладиша – 1-1. На 15-хвилині Вадим Барицький вивів «автовиків» вперед, але Олександр Полюх знову відновив рівновагу – 2-2. «Автовики» пішли вперед із п’ятим польовим (Артур Савченко), але припустилися «обрізки» і О. Полюх ударом в порожні ворота виводить «Довжок» вперед 3-2. Та за секунд 40 до кінця гри Микола Тарасов зрівнює рахунок – 3-3.

Найбільше мабуть чекали двобою лідерів – «Атланта» Гаврилівці (Пастух – Зубик, Кирилов, Кирик, Данч, Данчук, Хандій, Буртовий) та «Октава» Слобідка Рихтівська (Гаращук – Муляр, Карбовський, Тимощук, Сосніцький, Крохмалюк, Катеринчук, Скочеляс, Беженар). На 4-хвилині «октавник» Влад Тимощук не реалізував вихід один на один. За 3 хвилини гравець «Атланти» Олег Зубик вийшов один на один з воротарем Ярославом Гаращуком, віддав направо на Влада Кирилова, який міг справа вражати фактично порожні ворота. Але воротар перервав рукою пас за межами штрафної площі (див. фото). Свисток арбітра Романа Булигіна промовчав. Потім «Октава» могла відкривати рахунок, але Володимир Муляр влучив у штангу, а Сергій Беженар у перекладину воріт «Атланти».

м-Футбол район-т1На 23-хвилині ударом з-під захисника С. Беженар вразив дальній лівий кут воріт «Атланти», а потім Олександр Крохмалюк забив другий гол «Октави» – 2-0. Але на 34-хвилині «Атланта» відігрує м’яч – Василь Данч вражає дальній правий (від себе) кут воріт «Октави» – 2-1. Але через 2 хвилини пас С. Беженара на лівій штанзі замкнув Юрій Карбовський. На останній хвилині В. Тимощук з подачі Романа Скочеляса встановлює остаточний результат – 4-1 – перемога «Октави». Щоб гарантувати собі звання чемпіона, їй потрібно перемогти в останньому турі «Цементник».

Матчі вирішального 5-туру пройдуть у п’ятницю 9 березня (10-00).

Районна Перша ліга
В неділю 4 березня стартував фінальний етап чемпіонату району з міні-футболу в Районній Першій лізі (РПЛ). Вісім команд зіграють між собою за коловою системою в 7-турів. Матчі перших двох принесли такі результати: