20.05.2016

ШОСТИЙ КУБОК «ОКТАВИ»

У неділю, 15 травня, пройшов фінальний матч Кубка району ім.А.Крупицького, в якому зустрілися чемпіон району – «Октава», Слобідка Рихтівська та володар Кубка району – нігинські «Товтри».

Початок матчу був за «Октавою». Вже на 5-ій хвилині Віталій Рибарчук віддав пас на Ростислава Морозова, той промчав правим флангом і передачею у центр штрафної площі знайшов Сергія Топиркіна. Він несильним, але точним ударом у лівий нижній кут воріт відкриває рахунок. Через 2 хвилини «Товтри» відповіли сильним ударом Алішера Якубова трохи вище воріт. На 14-ій хвилині матчу октавник Назар Ільчишин, виконуючи кутовий зліва, закрутив «сухий лист» у дальній кут воріт суперника. Можливо, допоміг попутній вітер, але разом з цим, мабуть, гідне вшанування пам’яті Валерія Лобановського, яке відзначалося за два дні до цього матчу.

Через 2 хвилини м’яч після удару Рибарчука захисник «Товтрів» виніс із порожнього кута воріт, а на 30-ій Сергій Топиркін міг забити третій м’яч у ворота суперників, але м’яч пролетів правіше воріт.

На 35-ій хвилині нігинчанин Алішер Якубов пробрався в штрафну й небезпечно пробив низом у лівий кут воріт, але воротар «Октави» Іван Королюк відбив м’яч. Поруч зі штангою пройшов м’яч після удару Якубова на 49-ій хвилині. Але на 58-ій хвилині «Товтри» подали кутовий з правого флангу, гравці «Октави» недалеко відбили м’яч, і Мухаммед Махмуд послав його у ворота суперників – 2:1.

«Октава» кинулася в атаку. Якщо на 61-й хвилині сильний удар Назара Ільчишина під перекладину з 25-30 м воротар «Товтрів» Андрій Мазур відбив, то через дві хвилини, коли Назар пройшов лівим флангом, змістився у центр і сильно пробив у лівий кут воріт, воротар вже був безсилий – 3:1. Ще за дві хвилини комбінація Гаджула – Ільчишин – Топиркін могла привести до четвертого голу, але удар останнього прийшовся трохи лівіше воріт.

На 75-ій хвилині октавники помилилися при створенні офсайду, і Володимир Ганик пасом із правого флангу в центр штрафної фактично вивів Руслана Хамелюка один на один із воротарем, але останній не зміг переграти воротаря «Октави».

На 81-ій хвилині воротар «Товтрів» Андрій Мазур вийняв з-під перекладини удар Івана Бачинського, а через дві хвилини Віталій Рибарчук, стоячи спиною до воріт, бив головою у дальній кут, але м’яч пролетів над лівою «дев’яткою».

Тож, перемога «Октави» - 3:1, і вона вже вшосте з рук родичів Анатолія Арефійовича (цього разу його внучок Насті, Валерії та правнучки Даші) отримує Кубок району імені Анатолія Крупицького.