25.08.2017

ШАНС ВИКОРИСТАНО

Футбол студ19 серпня розпочався футбольний турнір Всесвітньої універсіади-2017 у Тайбеї (Тайвань).

У своєму першому матчі збірна України перемогла команду Південної Африки – 2:0. Обидва м’ячі наші забили в 1-таймі. Також повністю відіграв 1-тайм вихованець кам’янецького футболу Алішер Якубов, а в 2-таймі замість нього вийшов Бочак. Водночас, збірна Аргентини переграла Південну Корею – 2:1.

У 2-турі наші замінили 3-ох гравців у стартовому складі, зокрема і Якубова. Він вийшов на 52 хвилині замість Бочака. Ще в 1-таймі корейці забили 2 м’ячі, а в підсумку наші поступилися – 0:5. Аргентина обіграла Пд. Африку – 2:1.

У середу наші грали проти команди Аргентини. Для виходу з групи в наступний етап змагань нашій збірній треба було обов’язково перемагати. Наші виграли 1-тайм – 1:0, а після перерви команди обмінялися голами. Тож, перемога 2:1. Не менш важливо те, що Південна Корея не зіграла в нічию 2:2 з Південною Африкою. Це проклало шлях із групи Україні та Аргентині.