01.07.2016

РИЗИК КОНТРАТАК

Футбол ветераниУ суботу, 25 червня, в матчі чергового туру першості області з футболу серед ветеранів (40+) кам’янецька «Фортеця» приймала лідера чемпіонату, хмельницький «Ветеран».

Наші почали гру активно і на 2-хвилині Руслан Хамелюк, а на 5-й Василь Смоляр мали, проте не реалізували непогані моменти. На 10-й та 12-й хвилинах хмельничани завдали два удари по воротах «Фортеці», але наш воротар Віктор Залісний впорався із ними.

У середині тайму фортечники провели два гострі випади. Але якщо удар Вадима Греська прийшовся вище воріт, то прохід з місця лівого інсайда Руслана Хамелюка на 20-хвилині завершився його влучним ударом у правий нижній кут воріт – 1:0. На 30-хвилині хмельничани провели гостру атаку, але наш захисник Володимир Микитюк виніс м’яч із порожніх воріт.

На передостанній хвилині 1-тайму арбітр Микола Шершун призначив у ворота «Фортеці», як на мене, дуже сумнівний пенальті, але наш воротар Віктор Залісний його відбив.

Після перерви в першій атаці хмельничанин Віталій Ращик перекинув м’яч через нашого воротаря в дальній кут воріт – 1:1. На 60-хвилині В’ячеслав Цимбалістий міг вивести кам’янчан вперед, але його удар із метрів 17-ти прийшовся вище воріт.

Натомість, гості вельми продуктивно використали останні 12-15 хвилин гри. На 78-хвилині Петро Бадло вивів «Ветеран» уперед. Наші кинулися відігруватися й залишили супернику вільні зони. Хмельничанам вдалися дві результативні атаки, коли декілька їхніх гравців виходили на одного-двох наших захисників. Як наслідок, Леонід Макарійчук та Віталій Ращик довели перевагу «Ветерана» до 1:4.

«Заслав’я» Віньківці – «Случ» Красилів - 0:7.