Футбол область«Фортеця» Кам’янець – ФК «Дунаївці» - 0:3.
«Фортеця»: Осташ (46.Гаращук), Кирилов, Ткачук, Барицький В., Сосніцький, Гладиш, Муляр, Заяць (70.Соловей), Тимчук (32.Рісу), Заковоротний (78.Червоноградський), Махмуд.
ФК «Дунаївці»: Лозінський, Цинчик В., (86.Сметана) Наталюк, Глуховатий, Сарник, Загородній (77.Шостак), Валєєв, Сушинський, Каленюк, Монастирський (60.Цинчик О.), Скочеляс.
Голи: Зогородній 24, Скочеляс 43, 60.

У суботу, 29 квітня, стартував новий чемпіонат області з футболу в обласній Прем’єр–лізі. Кам’янецька «Фортеця» приймала вдома ФК «Дунаївці». Минулорічний склад «Фортеці» втратив декілька футболістів – Влад Полторацький та Р.Морозов відправилися у Волочиськ, не грали також Ю.Грушкевич, Р.Марцинковський, О.Зубик, В.Стасюк та В.Тимощук.

Активніше розпочали матч гості, які на 3-хвилині завдали удару вище воріт, а на 13-ій виконали небезпечний штрафний справа у ближній кут, але воротар кам’янчан Іван Осташ відбив м’яч. Та все ж на 24-хвилині гості подали зліва кутовий на дальню штангу, воротар помилився на виході і Ярослав Загородній відкрив рахунок у матчі. «Фортеця» відповіла двома ударами здалеку на 33-ій, а ще більш небезпечно на 37-ій хвилинах, проте у воротах «Дунаївців» надійно зіграв їхній воротар Олександр Лозінський.

Гості намагалися грати на контратаках. На 43-хвилині вони промчали лівим флангом, далі пішов пас у центр нашої штрафної і кам’янчанин, що грає за «Дунаївці», Роман Скочеляс сильним ударом під перекладину забиває другий м’яч у ворота «Фортеці» - 0:2. На 60-хвилині під час атаки по центру дунаївчани вивели Скочеляса один на один із воротарем, і він доводить превагу «Дунаївців» до 0:3.

У наших намагався закрутити м’яч у ближній лівий кут воріт суперника Володимир Муляр, але безуспішно. Найкращий момент наші мали на 76-хвилині. Після навісу в штрафну гостей, японець Саїто Рісу скидав м’яч Олександру Заковоротному, той вже у штрафній бив низом у дальній правий кут воріт, але гостей знову виручив їхній воротар Лозінський.

Тож, на жаль, поразка - 0:3. Наступний матч «Фортеці» проти чемпіона області – волочиського «Агробізнеса» - запланований на 10 травня на виїзді. Але 11 у неї плей-офф у Студентській лізі.