11.05.2018

РОЗПОЧАЛИ З ПЕРЕМОГИ

Футбол ветерани6 травня стартував новий чемпіонат області з футболу серед ветеранів 40+. Кам’янецька «Фортеця» приймала вдома старокостянтинівський «Случ».

На 24-хвилині пішла атака кам’янчан, Василь Данч справа віддав пас на ліву штангу, і там Василь Смоляр вразив ближній кут воріт – 1:0. Через 2 хвилини Василь Данч вже з подачі Сергія Боднара забив другий гол «Фортеці» – 2:0. На початку 2-тайму наші влучили в штангу, а на 61-хвилині В.Смоляр небезпечно головою вдарив вище воріт. Потім наші знову влучили в штангу, а на 72-хвилині Руслан Хамелюк не реалізував вихід один на один з воротарем.

Футбол ветерани-1Тож, перемога кам’янецької «Фортеці» – 2:0. У решті матчів 1-туру зафіксовано такі результати:
«Агробізнес» Волочиськ – «Іскра» Теофіполь – 2:0.
«Дністер» Нова Ушиця – «Темп» Шепетівка – 1:2.
«Случ» Красилів – «Конфермат» Хмельницький – 4:1.