18.05.2018

РОЗПОЧАЛИ З НІЧИЄЇ

Футбол областьУ суботу 12 травня стартував новий чемпіонат області з футболу в Обласній Прем’єр-лізі (ОПмЛ). Кам’янецька «Фортеця» приймала вдома красилівський «Случ». У минулому чемпіонаті наші посіли 7-ме місце, а команда Красилова – 4-те.

Початок матчу був обережним з боку обидвох команд, але на 12-хвилині кам’янчанин Вадим Барицький вкинув м’яч з аута з правого боку далеко до воріт красилівчан. На виході помилився їхній воротар, м’яч опинився в Олександра Гладиша, і той відкрив рахунок. Проте гості пішли вперед і на 26-хвилині організували атаку своїм лівим флангом, переадресували м’яч у центр нашої штрафної і В.Безвищук завдав удар у дальній лівий кут. М’яч влучив у штангу і влетів до воріт «Фортеці» – 1:1.

Потім команди обмінялися гострими випадами і якщо в наших вище воріт вдарив Артем Сосніцький, то в гостей – Олександр Мандзюк. Але на 36-хвилині наші забили гол-близнюк – знову В.Барицький вкинув аут справа до воріт і там О.Гладиш забив свій другий гол – 2:1. Намагання «Фортеці» подвоїти рахунок після проходу Махмуда Мохамеда правим флангом знову завершилося ударом Сосніцького вище воріт.

Після перерви команда Красилова пішла відігруватися, більше тримала м’яч. На 52-хвилині вони не реалізували вихід один на один з воротарем, на 58-хвилині гострий простріл, а на 65-хвилині гострий навіс перед наші ворота. В одних випадках надійно зіграв наш воротар Сергій Паур, в інших допомогли захисники. Наші намагалися іноді контратакувати. Та все ж, за 4 хвилини до завершення основного часу матчу атака «Случа» по центру завершилася ударом О.Мандзюка в дальній лівий кут воріт – 2:2. «Фортеця» відповіла навісом справа на дальній кут воротарської, але м’яч після удару головою О.Заковоротного пройшов ледь вище воріт.

Футбол область1Тож, нічия 2:2, і свій наступний матч у ЧО «Фортеця» зіграє в суботу 19 травня в Славуті проти місцевого МФК.