31.08.2018

РОЗПОЧАЛИ 2-КОЛО

МотоболУ неділю, 26 серпня, в Кам’янці було відкрито новий мотобольний сезон 2018 року. Все 1-коло чемпіонату України (ЧУ) кам’янецьке «Поділля-Мотор» грало на виїзді, про що ми повідомляли. Натомість, 2-коло наші гратимуть вдома. Почесний голова федерації мотоболу міста, президент благодійного фонду «МіСт» Сергій Ісаєнко наголосив, що на врочистості мотоболісти запросили губернатора області, а також три телеканали – 2 хмельницькі («33-й» та «7+ TV») та загальноукраїнського мовника «Інтер».

У першому матчі 2-кола «Поділля-Мотор» приймало «Колос» Стовбина Долина з Полтавської області. У травні в матчі на виїзді команди, принаймні «Поділля», грало в такому ж складі як у Кам’янці. І до речі, зіграли в нічию – 2:2. Один із гравців «Колоса» пояснив травневу нічию випадковістю – фартом кам’янчан, мовляв забили вони в кінці гри, та дощем, який тоді йшов протягом всього матчу.

На жаль, у наших, як і в 1-колі не грав головний бомбардир минулого сезону Денис Кшемінський. Кам’янецький поєдинок більш активно розпочали полтавчани. Якщо 2 перші їхні удари відбив наш воротар Станіслав Русу, то на 4-хвилині м’яч після удару Володимира Калініна залетів до лівої від нього «дев’ятки» наших воріт – 0:1. У наших відповів В’ячеслав Янішин, удар якого на 5-хвилині взяв воротар гостей Валентин Білоконь. На 11-хвилині після удару В.Янішина і рикошету від захисника «Колосу» м’яч пролетів біля правої штанги «Колоса».

На початку 2-періоду воротар гостей взяв небезпечний удар Владислава Мудрика, а на 17-хвилині після виходу В.Янішина один на один з ним взяв і його удар. Через 3 хвилини «Колос» відповів своїм випадом, і Вадим Кондратенко забив другий м’яч у ворота «Поділля» – 0:2. На 23-хвилині зазнав травми кам’янчанин В.Мудрик, і наші близько 2-ох хвилин грали вдвох – без нього, а також без ще одного гравця, в якого вийшов з ладу мотоцикл. На 25-хвилині гості зусиллями Валерія Кондратенка забивають третій, а за хвилину після удару Сергія Васіна й четвертий гол – 0:4.

Мотобол-1У 3-періоді наші знову «взгвинтили» темп. В.Мудрик, який повернувся у гру, спочатку вдарив вище воріт, потім його удар взяв воротар. Та все ж, на 45-хвилині Владислав пройшов по центру й ударом у ліву від себе дев’ятку послав м’яч у ворота «Колоса» та встановив остаточний рахунок матчу – 1:4 на користь гостей.

Наступний матч «Поділля» зіграє 2 вересня вдома проти «Дружби» Мачухи.
«Дружба» Мачухи – «Восход» Вознесенськ – 5:2
(П’янов-2, Таран-2, Кінаш – Лазаренко-2).